Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Maurícius Blue Bay Marine Park

Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Blue Bay Marine Park


1. Aké sú otváracie hodiny Blue Bay Marine Park v Mauríciu?
Odpoveď: Blue Bay Marine Park je otvorený denne od rána do večera, od 8:30 do 17:30 hod.

2. Ako sa dostanem do Blue Bay Marine Park v Mauríciu?
Odpoveď: Je možné sa dostať do Blue Bay Marine Park taxíkom alebo vlastným autom. Zároveň existujú aj organizované výlety a prevozy z rôznych hotelov a rezortov.

3. Aká je vstupná cena do Blue Bay Marine Park v Mauríciu?
Odpoveď: Vstup do Blue Bay Marine Park je voľný.

4. Môžem si so sebou vziať vlastné potápačské vybavenie?
Odpoveď: Áno, je možné si so sebou vziať vlastné potápačské vybavenie. Vo vyhradených oblastiach môžete potápať a skúmať podmorský život.

5. Aké aktivity si môžem vyskúšať v Blue Bay Marine Park v Mauríciu?
Odpoveď: V Blue Bay Marine Park si môžete vyskúšať potápanie, šnorchlovanie, jazdu na kajaku, prehliadky na skle orla a vodné aktivity ako vodné lyže a wakeboarding.

6. Je možné si prenajať vybavenie pre šnorchlovanie v Blue Bay Marine Park?
Odpoveď: Áno, je možné si prenajať šnorchlovacie vybavenie priamo na mieste v Blue Bay Marine Park.

7. Existujú ohľaduplné pravidlá pre návštevníkov Blue Bay Marine Park?
Odpoveď: Áno, návštevníci sú povinní dodržiavať pravidlá a neporušovať životné prostredie. Je dôležité neplávať vo vyhradených oblastiach a nedotýkať sa korálových útesov.

8. Môžem si vo Blue Bay Marine Park vytvoriť piknik?
Odpoveď: Piknikovanie je povolené vo vyhradených oblastiach Blue Bay Marine Park. Je dôležité si so sebou priniesť všetok odpad a udržiavať miesto čisté.

9. Je v Blue Bay Marine Park možné vidieť žraloky?
Odpoveď: Áno, v Blue Bay Marine Park je možné občas pozorovať morské žraloky. Vstup do vody je však povolený len na povolených miestach a so sprievodcom.

10. Je možné v Blue Bay Marine Park organizovať potápačské kurzy?
Odpoveď: Áno, v Blue Bay Marine Park je možné organizovať potápačské kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých potápačov.


Letenka Maurícius Blue Bay Marine Park


Jeden z najkrajších prírodných úkazov na Mauríciu je Blue Bay Marine Park, známy ako raj pre milovníkov podmorského sveta. Tento nádherný park sa nachádza na južnom pobreží ostrova a ponúka návštevníkom jedinečnú príležitosť objaviť bohatosť korálových útesov a rôznorodé morské obyvateľstvo.

Ak plánujete navštíviť tento nádherný park, je dôležité zabezpečiť si letenku do Maurícia. Cestovanie lietadlom je najrýchlejšou a najpohodlnejšou možnosťou, ako sa dostať na túto exotickú destináciu. Môžete si vybrať medzi rôznymi leteckými spoločnosťami, ktoré ponúkajú lety na Maurícius, vrátane medzinárodných a regionálnych leteckých spoločností.

Pokiaľ hľadáte letenku do Maurícia za výhodnú cenu, odporúča sa vyberať zo sezónnych ponúk alebo sledovať aktuálne letenkové akcie. Väčšinou platí, že čím skôr rezervujete letenku, tým lepšie ceny môžete získať. Vzhľadom na obľúbenosť Maurícia ako cestovnej destinácie, je aj dôležité vybrať si spoľahlivú leteckú spoločnosť s dobrými recenziami a odporúčaniami.

Po prílete na Maurícius budete mať možnosť využiť rôzne dopravné služby, ako napríklad taxi alebo prenájom áut, ktoré vás zavedú priamo k Blue Bay Marine Park. Park je vzdialený iba pár kilometrov od letiska, takže dojazd je rýchly a jednoduchý.

Blue Bay Marine Park je známy svojimi úchvatnými korálovými útesmi a jasnou tyrkysovou vodou, ktorá vás prenesie do iného sveta. Čaká na vás bohatá koralová flora a fauna, žiarivé ryby rôznych farieb a iné morské tvory, ktoré sú jedinečné pre túto oblasť. Môžete sa vydať na potápanie alebo šnorchlovanie a preskúmať toto fascinujúce podmorské prostredie.

Okrem potápania a šnorchlovania môžete tiež využiť rôzne aktivity a služby, ktoré ponúka Blue Bay Marine Park. Dostupné sú napríklad vodné lyžovanie, kajaky, jachting a mnoho ďalších vodných športov. Ak máte radi adrenalínové zážitky, určite si prídete na svoje.

Okrem toho môžete si vychutnať päkný piknik na bielych piesočných plážach v okolí parku. Dlhé pláže sú obklopené palmami a exotickou vegetáciou, vytvárajúc tým dokonalé prostredie pre oddych a relaxáciu.

Blue Bay Marine Park je miestom, ktoré si nesmiete nechať ujsť počas vášho pobytu na Mauríciu. Obdivovanie úchvatnej podmorskej krajiny, rôznorodých druhov rýb a korálových útesov je nezabudnuteľným zážitkom. Takže neváhajte, rezervujte si letenku do Maurícia a pripravte sa na úžasnú dovolenku v tomto tropickom raji.


Počasie Maurícius Blue Bay Marine Park


Maurícius Blue Bay Marine Park je jedným z najkrajších miest na ostrove Maurícius. Tento park sa nachádza na juhovýchode ostrova a zahrnuje rozmanitý podmorský svet a krásne biele piesočnaté pláže. Na tomto mieste sa stretávajú rôzne druhy rýb, korálové útesy, morské korytnačky, delfíni a mnoho iných morských živočíchov.

Klima v oblasti Blue Bay Marine Park je teplé a vlhké, s teplotami, ktoré sa väčšinou pohybujú medzi 25-30°C počas celého roka. Vzhľadom na to, že park sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova, môžete počítať s občasnými dažďovými prehánkami počas celej roka. Najlepšie obdobie na návštevu parku je však od júna do septembra, keď je toto obdobie s menej dažďami a sucheším podnebím.

Hlavné atrakcie v Maurícius Blue Bay Marine Park sú jazda na skútroch, šnorchlovanie a potápanie. Voda v oblasti parku je priezračne čistá a môžete vidieť rôzne farby korálových útesov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti brehu. Závisle od vašich skúseností, môžete sa ponoriť do hĺbok až do 10 metrov pod hladinou, a sledovať zblízka krásne ryby a morské živočíchy.

Návšteva Blue Bay Marine Park je ideálna pre dobrodruhov, ktorí hľadajú nezabudnuteľný zážitok na ostrove Maurícius. Ak ste milovníkom prírody, určite nezabudnite navštíviť toto miesto na vašej návšteve tohto nádherného ostrova.


Dovolenka Maurícius Blue Bay Marine Park


Maurícius, ostrovný raj nachádzajúci sa v Indickom oceáne, je známy svojimi nádhernými plážami, priezračným morom a ohromujúcim morským životom. Medzi tieto skvosty patrí aj Blue Bay Marine Park, prírodný rezervát vzácnych morských živočíchov a korálových rífov.

Blue Bay Marine Park sa nachádza na juhovýchodnom pobreží Maurícia a je jedným z najznámejších a najobľúbenejších miest v kraji. Jeho názov získal vďaka azúrovomu odtieňu vody, ktorý je spôsobený jeho piesočnatým dnom a prítomnosťou morských rias. Park je domovom pre rôzne druhy rýb, korálových útesov a iných morských živočíchov, vrátane žralokov, želv, mantí a mnohých ďalších.

Návštevníci Blue Bay Marine Park majú možnosť prieskum čarovného podmorského sveta priamo z pláže. Pri pohľade pod hladinu môžete vidieť pestré rozmanité morské živočíchy a korálové rífy. V prítomnosti miestneho sprievodcu sa môžete vydáte na šnorchlovanie alebo potápanie a objaviť život pod vodou. Mnohé animálny druhy, ktoré sa tu nachádzajú sú ohrozené, preto je dôležité si uvedomiť a dodržiavať prírodné pravidlá a pravidlá stredosťu, aby sme zachovali túto jedinečnú ekosystém.

Okrem snorklovania a potápania Blue Bay Marine Park ponúka aj možnosti pre vodné športy ako je jazda na vodnom skútri, windsurfing alebo kajak. Piesočné pláže sú taktiež vhodné na oddych a opaľovanie, takže návštevníci si môžu užívať aj pokojné dny pri mori.

V Blue Bay Marine Park je tiež možné si prenajať loďku a ísť na výlet okolo parku, čo poskytuje nádherný pohľad na jeho poklady. Pre tých, ktorí majú radi rybolov, je tu možnosť vyskúšať si rybolov z loďky alebo z brzdy – skôr alebo počas plavby okolo parku.

Po celodennej dobrodružnej dovolenke v Blue Bay Marine Park, si môžete oddýchnuť a občerstviť sa v jednej z miestnych reštaurácií, ktoré sú v okolí k dispozícii. Môžete si vychutnať miestne lahôdky a špeciality, ktoré vám zabezpečia dokonalý záver dňa.

Nech už hľadáte pokojnú dovolenku s vychutnávaním krásnej prírody alebo dobrodružnú dovolenku so šnorchlovaním a potápaním, Blue Bay Marine Park je tou správnou voľbou. Ponúka jedinečný zážitok pri kontakte s nádherným podmorským svetom a zaručuje, že sa budete cítiť ako v raji.


Ubytovanie Maurícius Blue Bay Marine Park


Maurícius Blue Bay Marine Park je jedným z najkrajších miest na Mauríciu a je ideálnym miestom pre tých, ktorí milujú prírodu a chcú zažiť podmorský svet. Tento park je vyhlásený za jeden z najlepších miest na svete pre potápanie a šnorchlovanie.

Blue Bay Marine Park sa nachádza na južnom pobreží ostrova Maurícius, asi 15 minút jazdy od hlavného mesta Port Louis. Park patrí medzi najstaršie a najväčšie chránené oblasti na Mauríciu, ktorej cieľom je ochrana rôznych druhov morských živočíchov a ich prírodného prostredia.

Park je známy svojimi jasnými tyrkysovými vodami a bohatým korálovým útesom. Hlavná atrakcia parku je jeho farebný a rozmanitý podmorský svet. Voda v parku je taká čistá, že je možné vidieť aj najmenšie rybky a rôzne morské organizmy.

Pre všetkých, ktorí radi potápajú alebo šnorchlujú, Blue Bay Marine Park je skutočným rajom. Park ponúka rôzne miesta na potápanie so zaujímavými korálovými útesmi a morským životom. Môžete stretnúť farebné ryby, murény, morské želvy, rôzne druhy útesových rýb a mnoho ďalších druhov. Ak nemáte svoju vlastnú potápačskú výstroj, môžete si ju prenajať v niektorom z miestnych potápačských centier.

Pre tých, ktorí radi zostávajú čo najbližšie pri parku, existuje mnoho možnosti ubytovania v okolí. Môžete si vybrať medzi luxusnými resortami, hotely a apartmánmi v blízkosti pláže Blue Bay. Niektoré z nich majú vlastné potápačské centrá a ponúkajú potápačské kurzy, výlety na lodiach a ďalšie vodné športy.

Blue Bay Marine Park nie je len miesto na potápanie a šnorchlovanie, ale je tiež populárnou destináciou pre pikniky a relaxáciu pri pláži. Miestne obchody a reštaurácie ponúkajú rôzne tradičné maurícijské jedlá, ktoré si môžete vychutnať po celodennom strávení vo vode.

Ak hľadáte dovolenku spojenú s prírodou a vodnými aktivitami, Blue Bay Marine Park na Mauríciu je ideálnym miestom pre vás. Oslobodite vašu detskú stránku a objavte krásy podmorského sveta v jednom z najkrajších miest na svete.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách