Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Maldivy Kandolhu Island

Ubytovanie Maldivy Kandolhu Island


Maldivy sú jednou z najkrajších a najexotičtnejších destinácií na svete. Toto rajské miesto ponúka nádherné pláže, tyrkysovú vodu a nekonečné množstvo korálových útesov. Ak máte záujem o luxusné ubytovanie na Maldivách, nemali by ste si nechať ujsť Kandolhu Island.

Kandolhu Island je malý, súkromný ostrov nachádzajúci sa v severnom Ari Atolle. Je to rajské miesto, ktoré ponúka luxusné ubytovanie, skvelé stravovanie a množstvo aktivít na vodných športoch. Ostrov je obklopený bielymi plážami a tyrkysovými vodami, čo ho robí ideálnym miestom pre romantickú dovolenku alebo sviatočné oslavy.

Ubytovanie na Kandolhu Island je navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálny komfort a súkromie pre hostí. Ostrov má iba 30 bungalovov, čo zaručuje, že budete mať pocit, akoby ste boli na súkromnom ostrove. Každý bungalov je elegantne zariadený a vybavený modernými zariadeniami. Môžete si vybrať medzi plážovými bungalovmi alebo bungalovmi na vode, kde máte priamy prístup do mora.

Jedným z najväčších lákadiel Kandolhu Island je jedlo. Ostrov má niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú medzinárodnú a miestnu kuchyňu. Ak máte radi romantické večere pri sviečkach na pláži alebo pikniky na súkromnej piesočnej banke, Kandolhu Island vám toto všetko ponúka. Okrem toho môžete vyskúšať aj rôzne degustačné menu a ochutnať niektoré z najlepších svetových vín.

Na Kandolhu Island nechýbajú ani možnosti na aktivity a zábavu. Môžete si zaplávať v jasnom oceáne, potápať sa a objavovať úžasné korálové útesy s farebnými rýbami. Ostrov ponúka aj šnorchlovanie, windsurfing, kajak, jachtovú plavbu a mnoho ďalších vodných športov. Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu, je tu tiež wellness centrum so širokou škálou masáží a ošetrení.

Ubytovanie na Kandolhu Island je splnením snov každého, kto túži po dokonalom tropickom útočisku. Ostrov kombinuje luxusné ubytovanie, jedinečnú prírodu a vynikajúcu službu, čo ho robí dokonalým miestom na oddych a relaxáciu. Ak chcete zažiť neskutočne krásne pláže, jemný piesok a tyrkysové more, výber ubytovania na Kandolhu Island je tým správnym rozhodnutím.


Dovolenka Maldivy Kandolhu Island


Maldivy sú jedným z najkrajších a najexotičtnejších miest na svete. Tento raj na Zemi ponúka pohľad na biele piesočnaté pláže, azúrovú vodu a podmorský život plný farieb. Medzi množstvom ostrovov, ktoré tvoria Maldivy, sa nachádza jedno z najluxusnejších miest na dovolenku - Kandolhu Island.

Kandolhu Island je malý privátny ostrov, ktorý poskytuje úplné súkromie a luxusné ubytovanie svojim návštevníkom. S veľkosťou iba 200 metrov na 150 metrov vám tento ostrov ponúka jedinečnú skúsenosť, kde môžete byť uzavretí vo svojom vlastnom raji. Ostrov je obklopený bielymi prírodnými plážami a krištáľovo čistou vodou, ktorá je ideálna na potápanie alebo snorklovanie.

Kandolhu Island je domovom 30 nádherných viliek, ktoré ponúkajú najvyšší komfort a luxus. Každá vilka je elegantne zariadená a disponuje vlastným bazénom a súkromnou terasou s výhľadom na more. Väčšina viliek ponúka aj priamy prístup na pláž, kde si môžete vychutnať romantickú prechádzku pri západe slnka.

Okrem ubytovania Kandolhu Island tiež ponúka niekoľko vynikajúcich reštaurácií, kde si môžete vychutnať jedlá z celého sveta. The Market je hlavná reštaurácia, ktorá ponúka bohaté a rozmanité raňajky, obed a večere. Banzai je japonská reštaurácia, kde si môžete vychutnať sushi a sashimi priamo pri pláži. Sea Grill je miestom, kde si môžete vychutnať čerstvo ulovené morské plody a predvádzajú sa tam aj živé grilovacie show.

Kandolhu Island tiež ponúka množstvo aktivít a zážitkov pre svojich hostí. Môžete sa vydať na potápačský výlet a objavovať nádherný podmorský svet Maldiv a jeho farebných obyvateľov. Medzi inými aktivitami, ktoré sú k dispozícii, patrí šnorchlovanie, jazda na kajaku, rybolov a masáže na pláži. Ak ste milovníkom wellness, môžete si tiež vychutnať luxusné procedúry relaxácie a omladenie v ich spa.

Maldivy sú známe svojou prírodnou krásou a Kandolhu Island je jedným z najlepších miest, kde sa môžete nechať unášať týmto rajom. Jeho súkromie, luxusné ubytovanie a jedinečná atmosféra vám poskytnú nezabudnuteľnú dovolenku na jednom z najkrajších miest na Zemi.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Kandolhu Island


Otázky a odpovede o Maldivách a ostrove Kandolhu Island:

1. Kedy je najlepšie navštíviť Kandolhu Island?
- Najlepší čas na návštevu Maldiv a ostrova Kandolhu Island je od decembra do marca, kedy sú podmienky pre plávanie a potápanie najlepšie.

2. Aké sú možnosti dopravy na Kandolhu Island?
- Kandolhu Island sa nachádza na Maldivách a môže sa k nemu dostať len cez letisko Male na ostrove. Potom sa musíte predostať do prístavu a pokračovať loďou na ostrov.

3. Aké aktivity a zariadenia sú k dispozícii na Kandolhu Island?
- Na ostrove sú k dispozícii rôzne zariadenia a aktivity vrátane potápania, windsurfingu, kajakovania a wellness centra.

4. Aké sú možnosti ubytovania na Kandolhu Island?
- Na Kandolhu Island sú k dispozícii bungalovy na pláži a nad vodou, ako aj apartmány s výhľadom na more.

5. Aké reštaurácie a stravovacie možnosti sú dostupné na Kandolhu Island?
- Na ostrove je niekoľko reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú jedlá z miestnych surovín a medzinárodné špeciality.

6. Aké sú náklady na pobyt na Kandolhu Island?
- Náklady na pobyt na Kandolhu Island sa líšia v závislosti od ročného obdobia a druhu ubytovania, priemerná cena sa však pohybuje medzi 700 a 1200 dolárov za noc.

7. Aké sú turistické atrakcie a miesta, ktoré sa dajú navštíviť na Maldivách?
- Medzi turistické atrakcie na Maldivách patrí modrá jaskyňa, Veligandu Island, Hulhumale Island a mnoho ďalších krásnych miest.

8. Ako sa dostanem na Kandolhu Island zahŕňajúce prípadnú dopravu letiskom, dĺžku cesty a podobne?
- Cesta na ostrov Kandolhu Island začína lietadlovou dopravou do Male a pokračuje loďou do prístavu. Odtiaľ sa turisti presunú na ostrov lodou alebo malým lietadlom. Celková cesta by mohla trvať niekoľko hodín.

9. Sú možnosti potápania na ostrove Kandolhu Island?
- Kandolhu Island je známy svojou krištáľovo čistou vodou a vynikajúcimi podmienkami pre potápanie. Na ostrove nájdete aj niekoľko potápačských stredísk.

10. Ako dlho by mala byť dovolenka na Kandolhu Island?
- Odporúča sa ísť na dovolenku na Kandolhu Island aspoň na 5 až 7 dní, aby ste si mohli vychutnať všetky aktivity a zážitky ponúkané ostrovom.


Počasie Maldivy Kandolhu Island


Maldivy - Kandolhu Island je pravdepodobne jedným z najexkluzívnejších a najkrajších miest na Zemi. Nachádza sa v srdci Indického oceánu a láka návštevníkov svojou nádhernou prírodou, piesočnatými plážami a tyrkysovými vodami. Vzhľadom na túto jedinečnú polohu má Kandolhu Island predvídateľne teplé a priaznivé počasie počas väčšiny roka.

Počasie na Maldivách je ovplyvnené monzúnovým systémom, ktorý prináša dva hlavné obdobie - severný monzún a južný monzún. Doba s najpríjemnejším počasím je v období medzi novembrom a aprílom, kedy je tu suché obdobie a severný monzún. Toto je ideálny čas na návštevu Kandolhu Islandu.

Počasie v tomto období je typicky slnečné a veľmi teplo, s minimálnou pravdepodobnosťou zrážok. Teploty sa pohybujú od 25 °C do 30 °C, čo je ideálne pre opaľovanie na pláži alebo vychutnávanie vody. Morské teploty sú približne rovnaké, čo poskytuje dokonalé podmienky na šnorchlovanie alebo potápanie.

V období leta, od mája do októbra, privstáva južný monzún. Toto obdobie prináša vyššiu pravdepodobnosť zrážok a oblačného počasia. Aj keď sa stále dá očakávať veľa slnečného svetla a tepla, občas môžu byť kratšie dažde. Tieto obdobia sú vhodné pre cestovateľov, ktorí si chcú užiť pokojnejšiu a menej preplnenú atmosféru na ostrove.

Bez ohľadu na obdobie v ktorom navštívite Kandolhu Island, môžete si byť istí, že budete mať okúzlujúce skúsenosti s počasím. Ostrov ponúka celoročne príjemné teploty a slnečné počasie, čo je dôvod, prečo je jedným z najobľúbenejších miest na svete pre dovolenku.

Nič však nie je dokonalé a aj Maldivy - Kandolhu Island majú niektoré výnimky. V prípade extrémneho počasia, ako sú tajfuny alebo cyklóny, by mohlo byť nutné evakuovať hostí z ostrova. Tieto situácie sú však veľmi zriedkavé a malo by byť možné nájsť alternatívne ubytovanie pre hostí v takom prípade.

V každom prípade, nech už navštívite Kandolhu Island kedykoľvek počas roka, môžete očakávať pohodlné a slnečné počasie. Maldivy sú známe svojou exotickou atmosférou a krásnou prírodou, ktorú si môžete užiť vo všetkých ročných obdobiach. Kandolhu Island je určite miesto, kde si môžete užiť pokojné a relaxačné prázdniny prirodzenou krásou.


Letenka Maldivy Kandolhu Island


Maldivy sú známe ako raj na zemi so svojimi bledými piesočnými plážami, tyrkysovou vodou a luxusnými rezortmi. Jedným z takýchto rezortov je Kandolhu Island, ktorý je často označovaný ako malý raj.

Situovaný na severnej Atolu Ari, Kandolhu Island je malý ostrov s rozlohou iba 1,2 hektára. Aj napriek svojej malej veľkosti však tento rezort ponúka luxusné ubytovanie, súkromie a osobitý prístup. Jeho hlavným cieľom je poskytnúť hostiam neuveriteľný zážitok z Maldiv, kde sa budete cítiť ako jedinečný.

Cesta na Kandolhu Island začína letenkou. Existuje niekoľko spoločností, ktoré ponúkajú lety smerom na Maldivy, ako je Qatar Airways, Emirates alebo Etihad Airways. Let závisí od toho, odkiaľ sa bude lietať a aký je letový plán. Po prílete na Male, hlavný ostrov Maldiv, môžete si zvoliť rôzne spôsoby, ako sa dostať na Kandolhu Island. Najčastejšie je využitie vnútroštátnych letov, ktoré sú organizované miestnymi leteckými spoločnosťami, ako napríklad Maldivian Air Taxi alebo Trans Maldivian Airways. Tieto lety sú nezabudnuteľným zážitkom, kde môžete obdivovať krásu súostroví z vtáčej perspektívy.

Po prílete na ostrov si hostia budú môcť vychutnať samotný rezort Kandolhu Island. Tento krásny ostrov je obklopený bielymi plážami a úchvatnými koralovými útesmi, ktoré sú domovom pre ohromujúcu podmorskú faunu a flóru. Rezort ponúka len 30 exkluzívnych vil, z ktorých každá je zariadená súkromným bazénom a priamym prístupom na pláž. Ideálne miesto pre tých, čo hľadajú oddych v akejkoľvek fáze svojho života.

Kandolhu Island je tiež známe svojou kuchyňou, ktorá ponúka mnoho rôznych reštaurácií priamo na ostrove. Hostia sa môžu tešiť na širokú škálu jedál, ktoré zahŕňajú tradičnú miestnu kuchyňu ako aj medzinárodné špeciality. Každú večer si môžete vychutnať romantickú večeru pri sviečkach na pláži alebo v hotelovej reštaurácii pod hviezdnou oblohou.

Okrem oddychu na pláži a kulinárskeho zážitku ponúka Kandolhu Island aj mnoho aktivít. Hostia môžu využiť šnorchlovanie a potápanie v úžasnom korálovom útese priamo pred rezortom. Ďalšie aktivity zahŕňajú rybolov, vodné športy, ako napríklad jachtovanie alebo windsurfing, a dokonca aj masáže a wellness centrum, kde si môžete dopriať chvíle relaxu a oddychu.

Celková atmosféra na Kandolhu Island je magická a romantická. Tento rezort je ideálnym miestom pre páry, ktoré hľadajú dokonalý honeymoon alebo romantický únik. So svojou krásou, kvalitnou obsluhou a luxusným vybavením ponúka Kandolhu Island neuveriteľný zážitok z Maldiv. Ak máte túžbu objaviť krásu tejto exotické destinácie, neváhajte si zakúpiť letenku a vydať sa na cestu do tohto malého raja na zemi.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách