Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Grenada Grenada Seafaris

Najčastejšie otázky a odpovede Grenada Grenada Seafaris


1. Ako sa dostanem na Grenadu?

- Existuje niekoľko možností ako sa dostať na Grenadu. Najjednoduchšie je lietať do medzinárodného letiska Maurice Bishop International Airport (kbv.mbi). Môžete tiež prísť trajektom z iných karibských ostrovov.

2. Aké aktivity ponúkate na Grenade Seafaris?

- Ponúkame rôzne aktivity a výlety zahŕňajúce loďské výlety, potápanie, šnorchlovanie, rybolov a návštevy miestnych pláží a ostrovov. Poskytujeme tiež možnosť prenájmu vlastnej lode.

3. Môže mať niekto bez skúseností so šnorchlovaním alebo potápaním zúčastniť sa vašich výletov?

- Áno, všetky naše aktivity sú vhodné pre začiatočníkov. Máme vyškolených inštruktorov, ktorí vám poskytnú potrebné inštrukcie a pomoc pri šnorchlovaní a potápaní.

4. Ako dlhé sú vaše výlety?

- Dĺžka našich výletov sa líši podľa konkrétnej aktivity. Väčšina výletov trvá približne pol dňa, avšak máme aj celodenné výlety a individuálne zájazdy.

5. Aké sú ceny vašich výletov?

- Ceny našich výletov závisia od konkrétnej aktivity a počtu účastníkov. Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií o cenách a možnostiach.

6. Čo by som mal so sebou na vaše výlety priniesť?

- Odporúčame priniesť si plavky, opaľovací krém, handričku, vodu a prípadne vlastný šnorchelovací alebo potápačský vybavenie. Môžete tiež priniesť fotoaparát alebo kameru na zachytenie krásnych momentov.

7. Máte nejaké obmedzenia týkajúce sa veku alebo fyzickej kondície?

- Niektoré z našich aktivít môžu byť nevhodné pre malé deti alebo osoby so zdravotnými problémami. Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií a radi vám poradíme.

8. Aké typy lodí používate na vaše výlety?

- Používame rôzne typy lodí, vrátane rýchlych člnov, katamaránov a plachetníc. Záleží na konkrétnej aktivite a počte účastníkov.

9. Je možné si u vás prenajať loď?

- Áno, ponúkame možnosť prenájmu lode s kapitánom alebo bez neho. Môžete si vybrať z rôznych typov lodí a trasa sa prispôsobí vašim požiadavkám.

10. Ako môžem rezervovať výlet s Grenada Seafaris?

- Môžete nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu a radi vám pomôžeme pri rezervácii. Odporúčame rezervovať vopred, najmä počas letnej sezóny, keď je väčší dopyt po našich službách.


Letenka Grenada Grenada Seafaris


Grenada Seafaris – Cesta spojená s dobrodružstvom

Grenada je karibský ostrov, ktorý je známy svojou bohatou kultúrou a nádhernými plážami. Je tiež domovom Grenadskej šípy, národného vtáka a vášnivej pozorovateľskej aktivite západosvetového ibiška. Medzi najvýznamnejšie atrakcie na Grenade patrí Grenada Seafaris - unikátna spoločnosť, ktorá ponúka turistom neuveriteľné dobrodružstvo na mori.

Grenada Seafaris je profesionálna spoločnosť, ktorá organizuje exkurzie na rôznych ostrovoch v Grenade. Ich cieľom je ponúknuť turistom možnosť objaviť krásu a rozmanitosť karibského mora. Medzi ich najpopulárnejšie výlety patrí výlet k jedinému hojne osídlenému susednému ostrovu Grenady - ostrovu Carriacou.

Táto nezabudnuteľná jazda začína pri stávke v meste St. George's, hlavnom meste Grenady. Turisti sa preplavia pobrežím a budú mať možnosť obdivovať úchvatné panoramatické výhľady na ostrov a jeho historické dedinky. Počas plavby budú mať možnosť obdivovať majestátne korzárske lode a množstvo živočíchov, ktoré sa skrývajú v týchto vodách.

Po príchode na ostrov Carriacou budú turisti mať možnosť navštíviť niektoré z najkrajších pláží na Karibiku, ako napríklad Anse La Roche alebo Tyrrel Bay. Na týchto plážach sa môžu turisti vykúpať v krištáľovo čistom a teplom mori, opaľovať sa na bielych piesočnatých plážach alebo si vychutnať exotické jedlo v niektorom z miestnych reštaurácií.

Počas túry si turisti môžu taktiež všimnúť miestnu faunu a flóru, ako napríklad tropické vtáky a koralové útesy. Pre bežných turistov by bolo takéto objavenie skrytých pokladov obtiažne, ale Grenada Seafaris to vďaka svojim skúsenostiam a odborníkom na palube robí možné.

Okrem toho Grenada Seafaris ponúka aj iné zaujímavé výlety, napríklad výlety na ostrovy Ronde a Kick 'Em Jenny. Na ostrove Ronde môžu turisti vidieť morské vtáky, ako je vrány morská vták, a uvidieť vrak lode, ktorá tam získala meno. Na ostrove Kick 'Em Jenny môžu turisti navštíviť sopúch podmorský vulkán a pozorovať morský život v jeho okolí.

Všetky tieto výlety s Grenada Seafaris sú jedinečné a ponúkajú neopakovateľné zážitky. Firma sa zameriava na to, aby každý záujemca o karibskú krásu a dobrodružstvo zažil niečo jedinečné a nezabudnuteľné. Je to skvelá príležitosť pre turistov, aby sa objavili a spoznali krásy Grenady a jej okolia.

Takže ak hľadáte vzrušenie a dobrodružstvo na Karibiku, neváhajte a rezervujte letenku do Grenady a vyskúšajte si jedinečnú ponuku Grenada Seafaris. Vždy by ste mali mať na pamäti, že nič nie je lepšie ako cestovať a objavovať krásu sveta, a Grenada Seafaris vám môže poskytnúť toto dobrodružstvo ako žiadna iná spoločnosť.


Počasie Grenada Grenada Seafaris


Grenada je malý karibský ostrov so skvelým tropickým počasím. Je to ideálne miesto, kde si môžete užívať slnečné dni a jemné morské vetry. A ak sa chcete dostať bližšie k divokosti prírody a objaviť tajomstvo podmorskej fauny, Grenada Seafaris je tu, aby vám zaistil nezabudnuteľný zážitok.

Počasie na Grenade je typické pre tropický ostrov. Teploty sa pohybujú medzi 24 a 30 stupňami Celzia počas celej zimy a od leta do jesene stúpajú na 28 až 32 stupňov Celzia. Ostrov dostáva dostatok dažďa, najmä v období od júna do novembra, čo môže vytvárať občasné výkyvy v počasí. Ale aj keď prší, ostrov zostáva zelený a krásny.

Grenada Seafaris je jedinečná turistická spoločnosť, ktorá vám umožňuje objavovať krásu Grenady nielen na súši, ale aj na mori. Sú špeciálne vybavení lodiami, ktoré vám umožňujú vyplávať na otvorené more a objaviť skryté pláže, korálové útesy a ostrovy okolo Grenady. Ich posádka je skúsená a znalá okolia, takže vám poskytne informácie o histórii ostrova, ako aj o rôznych druhoch rýb a korálov, ktoré tam nájdete.

Jednou z najobľúbenejších aktivít Grenada Seafaris je potápanie s potápačským vybavením. Môžete sa ponořiť pod hladinu Karibského mora a objaviť úžasné morské živočíchy, ktoré žijú v tomto regióne. Okrem rôznych druhov rýb, ktoré sú bežné v karibských vodách, sa môžete tešiť na stretnutie so žralokmi, želvami a korálovými útesmi plnými života.

Ak nemáte radi potápanie, môžete si ešte stále vychutnať kúpanie v mori a šnorchlovanie. Grenada Seafaris vám poskytne šnorchlovacie vybavenie a odvezie vás na miesta s bohatým morským životom. Bude to ako obrovské akvárium priamo pred vašimi očami.

Okrem výletov na more si môžete vychutnať aj iné atrakcie Grenady. Môžete navštíviť exotické pláže, ako je Grand Anse, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších pláží na svete. Môžete prejsť po horských chodníkoch a objaviť prírodné krásy ostrova, ako sú vodopády a horské jazerá. Môžete sa pozrieť na kakaové plantáže a dokonca sa dozvedieť, ako sa vyrába pravá grenadská čokoláda.

Grenada Seafaris je skvelý spôsob, ako spojiť dobrodružstvo na mori s objavovaním krásy Grenady. Môžete sa tešiť na jazdu loďou, potápanie, šnorchlovanie a mnoho ďalších zážitkov, ktoré vám ponúka tento nádherný ostrov. Nech už máte záujem o aktívny alebo relaxačný pobyt, Grenada Seafaris vám poskytne nezabudnuteľné zážitky na Grenade.


Dovolenka Grenada Grenada Seafaris


Grenada, karibský ostrov plný nádherných pláží, tyrkysových vôd a exotického prírodného bohatstva, je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku. A ak hľadáte niečo viac, než len lenošenie na pláži, odoberať sa na grenadský Seafaris je pre vás tou správnou voľbou.

Grenada Seafaris je spoločnosť špecializujúca sa na organizačnú zážitkovú turistiku cez nádhernú prírodu a vody Grenady. Ponúkajú rôzne adrenalínové aktivity vrátane vodného skúšania, jazdy na skútrach či šnorchlovania v prírodnom rezerváte. Alebo si môžete vybrať jazdu na rýchlej lodi, kde sa môžete preplavovať po celom Grenade a objavovať zátoky, osamelé pláže a úchvatné vodopády.

Jednou z najpopulárnejších aktivít je plavba po Grenade na špecializovanom katamaráne. Počas tejto plavby budete mať možnosť obdivovať nádherné panorámy ostrova a užívať si slnko, teplo a jemnú brízu. Na palube lode si môžete vychutnať raňajky, obedy a občerstvenie, a samozrejme si vychutnať osviežujúce nápoje. Počas plavby sa budete môcť kúpať v jasnej modrej vode, šnorchlovať a dokonca aj súperiť v šnorchľovacích pretekoch s ostatnými návštevníkmi.

Grenada Seafaris ponúka aj rôzne exkurzie do okolitých ostrovov, ako sú Carriacou a Petite Martinique. Carriacou je známe pre svoje drevené člne a tradičnú kultúru a na Petite Martinique môžete objaviť skryté pláže a pokojnú atmosféru. Tieto ostrovy sú len krátkou plavbou od Grenady a určite stojí za to navštíviť ich.

Okrem toho môžete v rámci Grenada Seafaris zažiť aj šnorchlovanie vo vnútrozemských jaskyniach, kajakovanie po rieke, vodné skúšanie a mnoho ďalších nezabudnuteľných aktivít. Každá exkurzia je vedená skúsenými a dobre vyškolenými sprievodcami, ktorí vám poskytnú informácie o miestnom živote, prírode a histórii Grenady.

Grenada Seafaris je jedinečná skúsenosť, ktorá vám umožní objaviť krásu a dobrodružstvo Grenady z úplne iného uhla. S ich ponukou rôznych aktivít si môžete vybrať tú pravú pre vás. Bez ohľadu na to, či ste dobrodruh, milovník prírody alebo jednoducho hľadáte niečo zábavné a nové, Grenada Seafaris vám poskytne nezabudnuteľnú dovolenku, plnú skvelých zážitkov.

Ak hľadáte dovolenku, ktorá vám ponúkne niečo viac ako len plážové lenošenie, Grenada Seafaris je tá správna voľba pre vás. Užite si nádhernú prírodu a vody Grenady s ich vzrušujúcim výberom aktivít a exkurzií. Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo a objavujte skryté klenoty tohto karibského ostrova.


Ubytovanie Grenada Grenada Seafaris


Grenada Seafaris: Luxusné a nezabudnuteľné ubytovanie na Grenade

Ak plánujete navštíviť krásny Karibský ostrov Grenada, nevynechajte príležitosť ubytovať sa v jednom z najluxusnejších rezortov na ostrove - Grenada Seafaris. Tento zariadenie vám ponúka neprekonateľné zážitky a štýlové ubytovanie.

Grenada Seafaris je situovaný na južnom pobreží ostrova, v malebnej dedinke St. George's. Jeho poloha ponúka úchvatné výhľady na Karibské more a zároveň vám umožňuje ľahko sa dostať k najatraktívnejším miestam v okolí. Rezort sa nachádza len pár krokov od bieleho piesočnatého pláže a ponúka tiež súkromné prístavné molo, kde sa môžete osviežiť vo vode alebo si vychutnať panoramatický výhľad.

Grenada Seafaris vám poskytuje rôznorodé možnosti ubytovania, aby ste si vybrali ideálnu možnosť pre vaše potreby a priania. Môžete si vybrať zo štýlových apartmánov s výhľadom na more, súkromných vilek alebo luxusne vybavených apartmánov s bazénom. Každé ubytovanie je zariadené vkusne a s dôrazom na detaily, aby ste sa cítili ako doma. Súčasťou každého apartmánu je tiež plne vybavená kuchyňa, kde si môžete pripraviť vlastné jedlá, ak túžite po tom, alebo si môžete vychutnať jedlá v miestnych reštauráciách.

Okrem štýlového ubytovania vám Grenada Seafaris ponúka aj širokú škálu aktivít a zážitkov. Môžete si vychutnať oddych na pláži, prechádzky po tropických záhradách, alebo sa vybrať na vodné športy, ako sú potápanie, jachtovanie alebo rybolov. Rezort tiež poskytuje wellness služby, vrátane masáží na pláži, ktoré vám pomôžu úplne relaxovať a zbaviť sa stresu. Ak túžite po dobrodružstve, môžete sa vydať na rôzne výlety a objavovať krásy Grenady.

Grenada Seafaris taktiež ponúka skvelé stravovacie možnosti. V rezorte nájdete reštauráciu, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a jedlá pripravené z čerstvých, miestnych surovín. Reštaurácia sa špecializuje na morské plody a kari, ktoré sú typické pre karibskú kuchyňu. Môžete si tiež objednať špeciality z grilu a vychutnať si ich priamo na pláži.

Grenada Seafaris je ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú luxusné a nezabudnuteľné ubytovanie na Karibskom ostrove Grenada. Svojim hostiam ponúka vyšší štandard služieb, jedinečné zážitky a nádherné prírodné prostredie. Nech už ste na Grenade pre dovolenku, romantický pobyt alebo služobnú cestu, Grenada Seafaris vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úplný pohodlný pobyt.

Takže ak sa rozhodnete navštíviť Grenadu, nezabudnite zarezervovať si ubytovanie v Grenada Seafaris a zažite nezabudnuteľný pobyt na tomto nádhernom Karibskom ostrove.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách