Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Gambie Fajara Golf Course

Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Ak hľadáte exotické miesto na dovolenku, Gambie by mohla byť vaša voľba. Tento malý štát v západnej Afrike ponúka širokú paletu turistických atrakcií, vrátane nádherných pláží, miestnej kultúry a histórie a skvelých golfových ihrísk, medzi ktoré patrí Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course je považovaný za najlepšie golfové ihrisko v celom štáte. Nachádza sa na pobreží Atlantického oceánu, na juhu Gambie, v oblasti Fajara. Toto ihrisko je postavené na pozemku starého koloniálneho domu a je plné vysokých palmových stromov a zelených plôch. Je to skutočne nádherné miesto a ponúka nádherný výhľad na pobrežie.

Ihrisko je otvorené pre verejnosť a nie je vyhradené iba pre členov golf klubu. Preto je to ideálne miesto pre návštevníkov, ktorí si chcú užiť skvelé golfové zážitky počas svojej dovolenky v Gambii. Ihrisko má 18 jamiek s rôznymi ťažkosťami, takže si môžete vybrať, akú úroveň náročnosti chcete.

V Fajara Golf Course sa konajú aj rôzne golfové turnaje a majstrovstvá, ktoré prilákajú golfových nadšencov zo všetkých kútov sveta. Ak ste amatérsky golfista, môžete sa zúčastniť tohto turnaja a získať skúsenosti s hrou a stretnúť sa s ľuďmi s rovnakými záujmami.

Okrem toho poskytuje Fajara Golf Course aj školu golfu pre začiatočníkov alebo pre tých, ktorí by chceli zlepšiť svoje golfové zručnosti, čo z neho robí ideálny cieľ pre rodinnú dovolenku.

Ak by ste sa chceli ubytovať blízko Fajara Golf Course, môžete si vybrať z niekoľkých hotelov, ktoré sa nachádzajú v okolí. Nachádzajú sa tu tiež rôzne reštaurácie, kde si môžete vychutnať tradičné gambijské jedlo, ako sú tieňové ryby alebo jollof ryža.

Väčšina turistov sa zameriava predovšetkým na pláže Gambie, ale ak milujete golf, Fajara Golf Course je určite miesto, ktoré by ste nemali prehliadnuť počas svojej dovolenky v tejto krajine. Toto nádherné ihrisko vám poskytne skvelú príležitosť pre zábavu a oddych v skvelej golfovej atmosfére.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia, malý africký štát obklopený Senegalom, je známy svojou bohatou krajinou, krásnymi plážami a pohostinnými ľuďmi. Ak ste nadšený golfista a radi by ste spoznali túto exotickú destináciu, letenka do Gambie je pre vás ideálnym spôsobom, ako sa tam dostať. A keď už tam budete, nezmeškajte príležitosť navštíviť famózne golfové ihrisko Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course, situované v malebnom mestečku Fajara, je jedným z najznámejších a najobľúbenejších golfových ihrísk v Gambii. Síce založené už v roku 1964, bolo v posledných rokoch renovované a vylepšené, aby poskytovalo špičkové golfové zážitky svojim návštevníkom.

Toto 18-otvorové golfové ihrisko je rozložené na ploche 3457 yardov a je vskutku malebné. Počas hry si budete môcť vychutnať tradičné africké krajiny s palmami, exotickou vegetáciou a dokonale udržiavanými trávnatými plochami. Ohromujúce výhľady na Atlantický oceán dopĺňajú atmosféru a vytvárajú nezabudnuteľnú rozkoš pre váš golfový zážitok.

Fajara Golf Course je vhodné pre každú úroveň golfových hráčov. Ak je to vaša prvá skúsenosť s golfom, nemusíte sa obávať, pretože tu nájdete aj skúseného golfovýho profesionála, ktorý vám rád poskytne inštrukcie a pomôže vám zbaviť sa prípadných chýb. Pre pokročilých hráčov zase poskytuje výzvu s rôznymi terénnymi črtami a náročnými jamkami. Bez ohľadu na váš golfový talent vám Fajara Golf Course určite prinesie veľa spokojnosti a dortžania.

Počas svojho pobytu na Fajara Golf Course sa môžete tešiť na moderné a dobre vybavené zázemie. Klubová reštaurácia vám ponúkne široký výber miestnych a medzinárodných jedál, ktoré dôkladne ocenia vaše chute. Pred alebo po hre si môžete odpocinúť a relaxovať v klube alebo na terase s nádherným výhľadom na golfové ihrisko.

Ak práve plánujete navštíviť Gambiu a zaujímate sa o golf, určite si nezabudnite vziať cestovný kufor so svojimi golfovými palicami. Letenka do Gambie vám otvára dvere do krajiny bohatstva, kultúry a krásy, a nesmiete prehliadnuť možnosť zahrať si na Fajara Golf Course. Budete mať jedinečnú príležitosť zažiť kombináciu sladkého golfového dobrodružstva a poznávania exotických prírodných a kultúrnych pamiatok Gambie.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je krajina s nádhernými plážami, fascinujúcou kultúrou a pestrým prírodným bohatstvom. Fajara Golf Course je jedným z najvyhľadávanejších miest na ubytovanie v Gambii pre turistov, ktorí hľadajú oddych, pohodu a zároveň blízkosť k turistickým atrakciám.

Fajara Golf Course je kombináciou príjemného ubytovania a okrem bežnej golfovej dráhy nájdete tu aj hotel Fajara. Nachádza sa v oblasti Fajara, ktorá leží na západnom pobreží Gambie. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti niekoľkých nádherných pláží a medzi turistami je veľmi známy a obľúbený miesto pre strávenie dovolenky.

Hotel Fajara disponuje zhruba 135 izbami a apartmánmi s rôznymi cenovými kategóriami, takže si určite nájde každý niečo pre seba. Všetky izby sú dobre vybavené a majú okná s výhľadom na západné pobrežie Gambie alebo na samotnú golfovú dráhu. Izby sú zariadené v modernom štýle a sú pohodlné a útulné.

Okrem toho hotel ponúka aj niekoľko reštaurácií, kde si hostia môžu vychutnať autentickú gambijskú kuchyňu, ale aj rôzne jedlá medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je tiež niekoľko barov, ktoré ponúkajú rôzne nápoje a koktaily.

Vo svojom voľnom čase môžu hostia využiť zrakovo príjemné golfové ihrisko, ktoré ponúka nielen golf ale aj mnoho ďalších aktivít. Navyše, v okolí sa nachádza množstvo miest, ktoré sa turistom určite budú páčiť ako napríklad Národný park Őctar, piata najväčšia morská korytnačka Delta v Afrike či prales Kiang West National Park. Pre tých, ktorí chcú nakupovať, sa ponúka veľké množstvo miestnych trhov a obchodov.

Fajara Golf Course je ideálny miestom na pobyt pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a príjemné ubytovanie, zábavu a blízkosť k obľúbeným turistickým atrakciám Gambie. Hotel Fajara, ktorý je súčasťou tohto golfovho kurzu, poskytuje všetko, čo turisti potrebujú pre príjemnú a nezabudnuteľnú dovolenku v Gambio. Ak uvažujete o navštívení Gambia a hľadáte vhodné ubytovacie zariadenie, Fajara Golf Course určite stojí za zváženie.


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambie je západoafrická krajina, ktorou prechádza priemyselný pás a oceánsky prúd. Táto kombinácia faktorov spôsobuje jedinečné a veľmi príjemné podnebie počas celého roka.

Fajara Golf Course, ktoré sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gambie, Banjulu, je jedným z miest, kde môžete zažiť toto úžasné počasie. Tento známy golfový rezort sa nachádza priamo na brehu Atlantického oceánu, čo mu dáva výhodu vynikajúcich poveternostných podmienok pre golfistov a návštevníkov.

Počasie v Fajara Golf Course je veľmi stabilné a príjemné počas celej sezóny. Teploty sa pohybujú medzi 24 ° C a 31 ° C, s minimálnymi výkyvmi v teplejších mesiacoch od decembra do apríla. Vďaka svojej polohe pri Atlantickom oceáne je tu príjemný morský vánek, ktorý zmierni horúce letné dni.

Zima v Gambii je obdobie od novembra do apríla. Počas tejto doby je suché počasie s minimálnym množstvom zrážok a priemernými teplotami okolo 25 ° C až 30 ° C. Je to ideálna doba pre návštevníkov, ktorí sa chcú vyhnúť horúcemu a vlhkému lete, ale stále si užiť príjemné počasie bez dažďa.

Leto v Gambii trvá od mája do októbra. Počas tohto obdobia je o niečo horúcejšie s priemernými teplotami dosahujúcimi 30 ° C až 35 ° C. Ale vďaka blízkosti oceánu a morským vánkom zostáva počasie stále pohodlné. Morský vánek zabezpečuje príjemnú chladivosť a umožňuje golfovým hráčom a návštevníkom užívať si aktivity vonku bez nadmerného potenia.

Okrem príjemného počasia je Fajara Golf Course tiež obklopený krásnou prírodou a nádhernými plážami. Počasie v tejto oblasti umožňuje návštevníkom využiť tieto kvality a užiť si krásu prírody a oceánu.

Ak hľadáte miesto s príjemným počasím pre golfovanie a oddych, Fajara Golf Course v Gambii je ideálna voľba. Jeho úžasné počasie počas celej sezóny, spolu s pohodlným morským váňom a nádhernou prírodou, sa postarajú o to, aby váš pobyt bol nezabudnuteľným zážitkom.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách