Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Gabon N'Gomo Safari Park

Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


Q: Aké zvieratá môžem vidieť v Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Naša safari park ponúka k návšteve zvieratá ako slony, žirafy, zebry, antilopy, levy, gepardy, hyeny, krokodíly a mnoho ďalších.

Q: Koľko stojí vstupenka do parku Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Cena vstupenky sa líši v závislosti od vekovej kategórie návštevníka. Pre dospelých je cena 20 eur, pre deti a študentov 15 eur a pre deti do 3 rokov je vstup do parku zdarma.

Q: Je potrebné rezervovať vstupenky vopred?
A: Áno, odporúčame vopred rezervovať vstupenky, najmä počas sezóny, keď je park vyhľadávaný.

Q: Má park vlastné reštaurácie alebo stravovacie možnosti?
A: Áno, v safari parku máme reštauráciu s ponukou jedál a nápojov.

Q: Je možné si vypozičať dalekohľad alebo inú optiku na pozorovanie zvierat?
A: Áno, na návštevu sa môžete pripraviť tým, že si v parku zakúpite dalekohľad alebo inú optiku na pozorovanie zvierat.

Q: Ako dlho by som mal stráviť v parku?
A: Odporúčame stráviť v parku minimálne pol dňa, aby ste prešli cez všetky časti parku a videli všetky zvieratá.

Q: Môžem si priniesť vlastné jedlo a nápoje do parku?
A: Áno, je možné si priniesť vlastné jedlo a nápoje do parku, ale prosíme o to, aby ste si odniesli aj svoje odpadky.

Q: Môžem si so sebou vziať svojho domáceho miláčika?
A: Nie, z dôvodu bezpečnostných opatrení a ochrany zvierat v parku nie je dovoľené vstupovať so svojimi domácimi zvieratami.

Q: Platia sa poplatky za parkovanie v parku Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Nie, parkovanie je v našom safari parku zdarma.


Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Perfektná dovolenka pre milovníkov divočiny

Ak ste nadšencom dobrodružstva a túžite po neuveriteľnom zážitku na dovolenke, potom určite musíte navštíviť Gabon a N'Gomo Safari Park. Tento park ležiaci v západnej Afrike je jedným z najlepších miest na svete na kvalitnú safari a jedinečné stretnutie s divočinou.

Gabon je známy svojím bohatým biodiverzitou, ktorá zahŕňa viac ako 20 národných parkov a chránených území. N'Gomo Safari Park, s rozlohou viac ako 3500 štvorcových kilometrov, patrí k najvýznamnejším a najnavštevovanejším parkom v krajine. Poskytuje domov pre širokú škálu druhov zvierat vrátane nosorožcov, goríl, slonov, levov, gepardov a iných vzácnych druhov.

N'Gomo Safari Park je skutočne dobrodružnou krajinou, s hustými dažďovými lesmi, vodnými cestami a obrovskými otvorenými plánami, ktoré vytvárajú dokonalý domov pre divé zvieratá. Hlavnou atrakciou parku je sledovanie živej zveri, ktoré je zabezpečené skúsenými speváckymi sprievodcami. Tí vás prevezmú na safari v aute alebo na lodi a ukážu vám niektoré z najúžasnejších zvierat, aké kedy uvidíte.

Môžete sa tešiť na sledovanie častokrát ohrozených druhov ako napríklad goríl, ktorého habitat je v N'Gomo Safari Parku jedným z najdôležitejších. Tieto veľké zvieratá vás svojou pôsobivosťou a silou určite ohromia. Ak máte šťastie, môžete sa dokonca stretnúť aj so vzácnymi nosorožcami, ktorých populácia klesá kvôli nezákonnému a nekontrolovanému kožedobe.

K dispozícii sú tu aj rôzne atrakcie pre tých, ktorí hľadajú ďalšie výzvy. Môžete si napríklad vypožičať kajak a preplávať sa riekami parku, čo vám umožní získať úplne iný pohľad na okolitú krajinu a zvieratá. Ďalšou možnosťou je treking po jednom z mnohých turistických chodníkov, ktoré vás zavedú do ich prirodzeného prostredia a umožnia vám lepšiu interakciu s prírodou.

Aby ste maximalizovali svoje skúsenosti v N'Gomo Safari Parku, odporúča sa rezervovať pobyt v jednom z blízkych kempov alebo luxusných safari lodží. Tieto ubytovacie zariadenia zabezpečia, že budete mať prístup k všetkým potrebným pohodliam a zabezpečenie. Okrem toho si môžete vychutnať aj skvelú kuchyňu založenú na miestnych surovinách a jedinečnú atmosféru.

Dovolenka v Gabone N'Gomo Safari Park bude určite nezabudnuteľným zážitkom pre tých, ktorí túžia po kontakte s prírodou a úžasnými zvieratami. Je to skvelá príležitosť na objavovanie a verejný úkaz najrozmanitejšej fauny v Afrike. Takže si vezmite svoj foťák, svoju dobrodružnú ducha a pripravte sa na jednu z najúžasnejších dovoleniek vašeho života v tomto nádhernom časti sveta.


Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Ak plánujete cestu do Gabonu a hľadáte perfektné miesto na ubytovanie, potom by ste mali zvážiť návštevu Gabon N'Gomo Safari Parku. Tento safari park ponúka jedinečný zážitok a umožňuje vám vypočuť si prírodu a divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gabonu, Libreville. Nachádza sa na rozsiahlych pozemkoch a ponúka rôzne druhy ubytovania pre svojich návštevníkov. Môžete si vybrať medzi kempami v stane, chatkami alebo luxusnými vilami, v závislosti od vašich preferencií.

Ak preferujete autentický zážitok, môžete si zvoliť ubytovanie v kempe v stane. Tieto stany sú vybavené všetkými potrebnými prvky, ktoré vám poskytnú pohodlie počas vášho pobytu. Ts Fani Naye Kemp je jeden z najpopulárnejších kempov v safari parku. Nachádza sa priamo na brehu rieky a ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Budete mať možnosť sledovať žirafy, slony a iné divoké zvieratá, ktoré sa pohybujú v blízkosti kempu.

Pre tých, ktorí preferujú väčší komfort, Gabon N'Gomo Safari Park ponúka aj chatky. Tieto chatky sú postavené s ohľadom na prírodné prostredie a ponúkajú súkromie a pohodlie počas vášho pobytu. Mnohé z nich majú vlastnú terasu, kde si môžete vychutnať raňajky s výhľadom na zvieratá, ktoré blúdia po parku.

Pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie, Gabon N'Gomo Safari Park disponuje aj elegantnými vilami. Tieto vily sú vybavené súkromným bazénom, moderným nábytkom a poskytujú maximálne pohodlie. Ponúkajú krásny výhľad na okolitú prírodu a sú ideálne pre tých, ktorí očakávajú prvotriedne zázemie súčasne s prirodzeným prostredím.

Okrem skvelej ponuky ubytovania, Gabon N'Gomo Safari Park ponúka aj rôzne aktivity a zážitky pre svojich návštevníkov. Môžete si zájsť na prehliadku parku so skúseným sprievodcom a mať tak možnosť pozorovať zvieratá zblízka. Okrem toho môžete ísť na safari, kde budete mať príležitosť vidieť rôzne druhy zvierat, vrátane goríl, levov, leopardov a mnohých ďalších.

Ak teda hľadáte nezabudnuteľné miesto na ubytovanie v Gabone, neváhajte kontaktovať Gabon N'Gomo Safari Park. Tento safari park vám ponúka pôsobivé zážitky, luxusné ubytovanie a možnosť byť súčasťou prírody a divokých zvierat. Nech už si vyberiete kemp, chatku alebo vilu, určite budete mať úžasný čas a dožijete sa nezabudnuteľných zážitkov na život a na pamiatku.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedným z najpopulárnejších turistických cieľov pre milovníkov prírody a divokého sveta. Nachádza sa v srdci Gabonu, krajiny v strednej Afrike s bohatou biodiverzitou a úchvatnou krajinou.

Široká verejnosť môže navštíviť tento park vďaka dostupnosti leteniek, ktoré umožňujú rýchle cestovanie a pohodlný prístup ku krásam tohto územia. Letenky do Gabonu N'Gomo Safari Park sú k dispozícii z rôznych častí sveta a môžu byť získané prostredníctvom rôznych leteckých spoločností.

Cesta začína pristátím na medzinárodnom letisku Léon M'ba v hlavnom meste Libreville. Z letiska môžete ľahko získať transfer do N'Gomo Safari Parku, ktorý je vzdialený len niekoľko hodín jazdy. Po príchode do parku sa môžete tešiť na nezabudnuteľný zážitok v jednom z najlepších safari parkov v celej Afrike.

Gabon N'Gomo Safari Park je domovom mnohých druhov exotických zvierat, vrátane slonov, šimpanzov, goríl, lesových sliepok a mnohých ďalších. Tí, ktorí navštívia tento park, majú možnosť vidieť tieto zvieratá vo svojej prirodzenej divočine a sledovať ich v ich prirodzenom prostredí.

Jeden z najväčších predností tohto parku je jeho starostlivosť o zachovanie prírody. Zamestnanci parku sa zasadzujú o ochranu a udržanie biodiverzity prostredníctvom rôznych programov na ochranu životného prostredia. Títo zamestnanci ponúkajú aj vzdelávacie prehliadky a informačné centrum, kde návštevníci môžu získať vzácne vedomosti o týchto úžasných tvoroch a ich ekosystémoch.

Okrem prehliadok a zamierovania na divoké zvieratá, návštevníci môžu tiež vychutnať rôzne outdoorové aktivity, ako je turistika, rybolov či pozorovanie vtákov. V parku je tiež niekoľko ubytovacích zariadení, kde visitory môžu stráviť noc a skutočne si vychutnať atmosféru a zvuky divočiny.

Návšteva Gabon N'Gomo Safari Park je jednoducho nezabudnuteľným zážitkom, ktorý ponúka nekonečné možnosti poznávania a ochutnávania exotického a divokého prostredia. S pomocou leteniek je prístupný pre každého milovníka prírody, ktorý túži zažiť blízky kontakt s exotickými zvieratami a krásou gabonskej prírody.

Preto si naplánujte svoju návštevu Gabonu N'Gomo Safari Parku a zakúpte si letenky, ktoré vám umožnia preniknúť do tejto úžasnej krajiny. Budete ohromení tým, čo tu nájdete - úchvatnou krajinou, divokými zvieratami a zážitkami, ktoré budete mať iba raz v živote. Nezmeškajte túto príležitosť a zažite safari, o ktorom ste vždy snívali!


Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je africká krajina známa svojou bohatou prírodnou krásou a rozmanitým životným prostredím. Nachádza sa v západnej časti kontinentu, priamo na rovníku. Krajina sa vyznačuje hustými lesmi, bujnou vegetáciou, riekami a národnými parkami, ktoré sú domovom mnohých ohrozených druhov zvierat.

V Gabone sa nachádza N'Gomo Safari Park, jedno z najznámejších safari parkov v krajine. Tento park sa rozkladá na rozlohe približne 3000 hektárov a ponúka návštevníkom neobyčajné zážitky a možnosť objavovať divokú zver v ich prirodzenom prostredí.

Keďže Gabon leží na rovníku, počasie tu je celoročne teplé a vlhké. Denné teploty sa pohybujú medzi 25 °C až 35 °C s minimálnymi rozdielmi počas jednotlivých ročných období. Väčšiu časť roka je v Gabone zaznamenaná vysoká vlhkosť, ktorá dosahuje okolo 80 - 90 percent. To vedie k tvorbe tropických dažďových pralesov a vysokej rozmanitosti rastlín a živočíchov.

N'Gomo Safari Park je v prevádzke počas celejho roka, no najlepšie obdobie na návštevu je v sušších mesiacoch, od júla do septembra. V tomto období býva menej dažďov, čo uľahčuje prístup k parku a pozorovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí. No aj napriek tomu, že je park otvorený aj v mokršom období, navštíviť ho môže byť náročnejšie pre návštevníkov, keďže miestami býva blato a ťažšie sa ovláda vozidlo.

Počas návštevy N'Gomo Safari Parku si môžete vychutnať spektakulárne výhľady na rozmanité druhy zvierat, ako sú slony, gorily, šimpanzi, lejoni, gepardi, antilopy a množstvo vzácnych vtákov. Môžete sa zúčastniť safari jazdy, prechádzok po parku s vodičmi a skúsenými sprievodcami, či stráviť noc v luxusnej chate s výhľadom priamo na park.

N'Gomo Safari Park je stretom prírody, adrenalínu a dobrodružstva. Otvára dvere do úchvatnej divočiny Gabonu, kde môžete nechať svoje mysle unášať sa atmosférou afrického safari. Nech už sa rozhodnete navštíviť park v suššej alebo mokrejšej časti roka, budete mať príležitosť vidieť nezabudnuteľné scenérie a stretnúť sa s ohromujúcim životom divokých zvierat.

Takže, ak sa chystáte na dovolenku, kde si chcete užiť prírodnú krásu a objaviť divoké zvieratá, N'Gomo Safari Park v Gabone je pre vás tou správnou voľbou. Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo v jednom z najúžasnejších safari parkov na africkom kontinente.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách