Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Bahamy Paradise Island

Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, v Karibskom mori. Tento ostrov je známy svojou neskutočnou krásou a luxusom, čo ho robí veľmi obľúbeným miestom pre dovolenku.

Na Paradise Island sa nachádza niekoľko luxusných rezortov a hotelov, ktoré ponúkajú hostiam všetko, čo potrebujú na maximálny pohodlný pobyt. Rezort Atlantis je najznámejší a najobľúbenejší hotel na ostrove. Poskytuje nádherné ubytovanie, súkromné pláže, bazény a množstvo iných aktivít. Atlantické kasíno je tiež veľkou atrakciou pre mnohých návštevníkov. Na Paradise Island sú samozrejme aj ďalšie hotely rôznej úrovne komfortu, ktoré sa považujú za skvelú alternatívu pre každý rozpočet.

Jednou z najväčších atrakcií Paradise Island je akvapark Mayan Temple, ktorý je súčasťou rezortu Atlantis. Tento akvapark ponúka niekoľko tobogánov a šmykľaviek, ktoré zaručujú veľa zábavy pre deti aj dospelých. Medzi najznámejšie atrakcie v akvaparku patrí tobogán Leap of Faith, kde si môžete získať adrenalínový zážitok, keď sa z vrchola tobogánu dostanete do akvária, plného morských živočíchov.

Ďalšou atrakciou Paradise Island je Paradise Island Golf Club, ktorý je považovaný za jeden z najlepších golfových ihrísk na Bahamách. Toto ihrisko sa nachádza v úchvatnom prostredí, ktoré je obklopené nádhernými plážami a osviežujúcim morským vzduchom. Pre milovníkov golfu je to ideálne miesto na prechádzky s palicami.

Pre tých, ktorí chcú spoznať miestnu kultúru a históriu, je tu aj predstavenie Atlantis Live. Toto predstavenie ponúka pohľad na tradičné bahamské tance a hudbu, ktoré sa konajú v tradičných kostýmoch. Návštevníci majú tiež príležitosť ochutnať typické bahamské jedlá a nápoje.

Paradise Island je takisto obľúbeným miestom pre milovníkov vodných športov. Môžete sa vydať na potápanie alebo šnorchlovanie a preskúmať nádherný podmorský svet s korálovými útesmi a pestrou faunou. Okrem toho je tu aj ponuka vodných športov, ako sú surfovanie, kajaking a jachting.

Paradise Island je dokonalým miestom pre luxusnú dovolenku, kde si môžete vychutnať krásne pláže, vynikajúcu gastronómiu a širokú škálu aktivít. Nech už si vyberiete len oddych na pláži alebo dobrodružnú dovolenku so všetkými možnými atrakciami, Paradise Island vám poskytne všetko, čo potrebujete na vyplnenie vašich dovolenkových snov.


Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy sú jednou z najpopulárnejších destinácií pre dovolené a Paradise Island je miestom, kde môžete nájsť neskutočné ubytovanie. Paradise Island je susedom hlavného mesta Bahám, Nassau, a je domovom najluxusnejších hotelov na ostrove.

Jedným z najznámejších a najvyhľadávanejších hotelov na Paradise Island je Atlantis Resort. Tento úchvatný a obrovský rezort ponúka širokú škálu možností ubytovania pre všetky typy cestovateľov. Majú tu luxusné hotely so špičkovými službami, napríklad The Royal at Atlantis alebo The Cove Atlantis, v ktorých sa môžete tešiť na súkromný plážový prístup, bazény, luxusné reštaurácie a wellness centrá. Pre tých, ktorí preferujú súkromie a väčšiu nezávislosť, je tu aj možnosť prenajať si apartmány alebo vily s vlastným bazénom a kuchyňou.

Okrem hotela Atlantis Resort, je tu aj niekoľko ďalších možností ubytovania na Paradise Island. Napríklad The Ocean Club, kde sa v minulosti zdržiavali celebrity, ponúka elegantné a luxusné izby s krásnymi výhľadmi na oceán. The Reef Atlantis je skvelou voľbou pre rodiny, pretože poskytuje prostorné apartmány s kuchyňou a prístupom k vodným atrakciám hotela Atlantis.

Ubytovanie na Bahamách je skvelým spôsobom, ako sa priblížiť k ich kultúre a exotike. Niektoré hotely organizujú ukážky miestnej hudby a tancov, umožňujú vám vyskúšať si tradičné jedlá a nápoje a ponúkajú prístup k rôznym aktivitám, ako je potápanie sa, surfovanie alebo rybolov.

Navyše, Paradise Island je domovom niektorých najkrajších pláží na Bahamách. Biely piesok, tyrkysové more a palmové stromy tvoria dokonalú scenériu pre relaxáciu a opaľovanie. V mnohých rezortoch si môžete prenajať lehátka a slnečníky, takže si môžete vychutnať maximálny komfort a pohodlie.

Cestovanie na Bahamy Paradise Island je ľahké a príjemné, pretože sa nachádza iba pár minút od medzinárodného letiska v Nassau. Hotely poskytujú prepravu z letiska a súčasne vám pomôžu s organizáciou výletov a aktivít počas vašej dovolenky.

V skratke, Paradise Island na Bahamách je jedným z najkrajších a najluxusnejších miest pre ubytovanie vo svete. Jeho široká ponuka hotelov, krásne pláže a aktivitami bude rozhodne spoločne prispievať k nezabudnuteľnému dovolenkovému zážitku.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je jedným z najkrajších a najobľúbenejších miest na svete pre dovolenku. Nachádza sa v Karibiku a je známy svojimi krásnymi plážami, jasnou modrou vodou a exotickou prírodou. Tento ostrov je ideálnym útočiskom pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušnému mestskému životu a stráviť niekoľko dní v tichom raji.

Prvá vec, ktorá prichádza na um v spojitosti s Paradise Island sú nádherné pláže. Biely piesok, teplá voda, pokoj a ticho, to sú charakteristiky, ktoré opisujú pláže na tomto mieste. Najznámejšia pláž na Paradise Island je Cabbage Beach. Táto pláž je považovaná za jednu z najkrajších a najčistejších na Bahamách. Je to miesto, kde si návštevníci môžu vychutnať relaxáciu, opaľovanie a prechádzky pozdĺž pobrežia. Okrem toho ponúka aj rôzne vodné športy, ako sú napríklad potápanie, šnorchlovanie a surf.

Okrem nádherných pláží ponúka Paradise Island aj množstvo luxusných rezortov a hotelov. Najslávnejší z nich je Atlantis Paradise Island Resort. Tento rezort je obrovský a ponúka návštevníkom širokú škálu služieb a atrakcií. Medzi najpopulárnejšie atrakcie patrí vodný park s toboganmi a prechádzkami pre celú rodinu, obrovský akvárium s tisícmi morských tvorov a kasíno pre tých, ktorí majú záujem o hazardné hry. Okrem toho je na ostrove aj veľké množstvo reštaurácií, barov, obchodov a nočných klubov, ktoré ponúkajú živý nočný život.

Ďalšou veľmi obľúbenou atrakciou na Paradise Island je vyhliadková veža nazvaná The Cloisters. Táto veža, ktorá pochádza zo 14. storočia, bola pôvodne postavená v regióne New Yorku a neskôr presunutá na Bahamy. Je obklopená nádherným záhradným areálom a ponúka návštevníkom nezabudnuteľný výhľad na ostrov a okolitý oceán. Je to ideálne miesto, kde si môžete vychutnať romantický západ slnka alebo si zobrať nádherné fotografie.

Paradise Island je taktiež výbornou destináciou pre milovníkov podmorského sveta. Okrem možnosti šnorchlovania a potápania v Atlantickom oceáne je tu aj možnosť stretnúť sa s delfínmi v Dolphin Cay. Tento interaktívny zážitok vám umožní plávať a komunikovať s týmito úžasnými tvormi.

Nakoniec, nemôžeme zabudnúť na miestnu kuchyňu, ktorá je plná čerstvých plodov mora a karibských špecialít. Lokálne reštaurácie a stánky ponúkajú jedlá, ako je grilovaný humr, ryby a morské plody, pikantný jerk kurací a tradičné karibské pokrmy.

Všetky tieto faktory robia z Bahamy Paradise Island jedno z najžiadanejších miest na svete pre dovolenku. Nech už si vyberiete ležanie na pláži, vodné športy, luxusné rezorty, históriu alebo jednoducho relaxáciu, Paradise Island vám ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalé karibské dobrodružstvo.


Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island sú známe svojou nádhernou krajinou a slnečným počasím. Táto karibská destinácia je snom mnohých turistov, ktorí túžia zažiť tropický raj na Zemi.

Paradise Island sa nachádza v Atlantickom oceáne, v severovýchodnej časti Bahám, a je súčasťou ostrova New Providence. Slnko tu svieti takmer počas celého roka, čo z neho robí ideálne miesto na dovolenku.

Teploty na Paradise Island sú miernym potešením pre návštevníkov. Celoročne sa pohybujú medzi 24 a 31 stupňami Celzia, čo zaisťuje príjemnú a teplú atmosféru počas celého roka. Najvyššie teploty sa dosahujú v lete, od júna do septembra, kedy sa teplomer môže vyšplhať aj na 34 stupňov. Na druhej strane, najnižšie teploty sa zaznamenávajú v zimných mesiacoch, od decembra do marca, kedy teploty klesajú na približne 20 stupňov. Aj keď sú tieto teploty o niečo nižšie ako v lete, stále je to ideálne pre relaxáciu a vychutnanie si krásného počasia.

Bahamy Paradise Island sú tiež známe svojimi krásnymi plážami a jasným modrým morom. Teplota mora je približne 26 až 28 stupňov Celzia, čo znamená, že je to skvelé miesto na plávanie a potápanie sa počas celej dovolenky. Taktiež je to ideálne miesto pre vodné športy, ako je surf, windsurfing alebo kajakovanie.

Počasie na Paradise Island je ovplyvnené sezónnymi víchricami, predovšetkým v období od júna do novembra. Vtedy je oblasť náchylná na hurikány a silné búrky. Turisti by mali byť informovaní o aktuálnych poveternostných podmienkach a potenciálnych nebezpečenstvách.

Vzhľadom na svoje slnečné a teplé počasie sú Bahamy Paradise Island ideálnou destináciou pre dovolenku počas celého roka. Bez ohľadu na to, či chcete oddychovať na pláži, objavovať podmorský svet alebo si užívať vodné športy, Paradise Island vám ponúka všetko. Tam môžete vychutnať zlaté piesky a azúrovo modré more, ktoré robí z Bahám nezabudnuteľný zážitok pre každého návštevníka.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Kde sa nachádza Paradise Island?
Paradise Island sa nachádza v Bahamách, v Karibiku.

2. Ako sa dostať na Paradise Island?
Najlepší spôsob, ako sa dostať na Paradise Island, je letecky priletieť na hlavný ostrov Bahám Nassau a odtiaľ prejsť na Paradise Island.

3. Aké sú najlepšie hotely na Paradise Island?
Na Paradise Island sú niektoré z najluxusnejších hotelov a rezortov, vrátane Atlantis Resort, One&Only Ocean Club a The Cove Atlantis.

4. Koľko stojí pobyt na Paradise Island?
Ceny ubytovania na Paradise Island sa líšia v závislosti od hotela, typu izby a sezóny. Ceny môžu začínať od približne $300 za noc až po tisíce dolárov za noc v luxusných rezortoch.

5. Aké atrakcie a aktivity sú na Paradise Island?
Na Paradise Island si môžete užívať plážové aktivity, ako je plávanie, potápanie, šnorchlovanie a plachtenie. Môžete tiež navštíviť akvapark v rezorte Atlantis, ísť na golf, vychutnať si kúpele alebo sledovať večerné šou v kasíne.

6. Aká je najlepšia dovolenka na Paradise Island?
Najlepšia dovolenka na Paradise Island je individuálna a závisí od vašich preferencií. Môžete si užiť relaxačnú dovolenku na pláži, dobrodružstvo v rámci vodných športov alebo skúmať miestnu kultúru a históriu.

7. Kedy je najlepší čas na návštevu Paradise Island?
Najlepší čas na návštevu Paradise Island je v zime a na jar, kedy je počasie príjemné a nie je príliš veľa turistov. Treba sa však vyhnúť hurikánovej sezóne, ktorá trvá od júna do novembra.

8. Potrebujem víza pre návštevu Paradise Island?
Pre občanov mnohých krajín, vrátane USA a Európskej únie, nie je potrebné získať víza pre návštevu Bahám, vrátane Paradise Island. Všetky informácie o vízach by ste mali získať od miestnej ambasády alebo konzulátu.

9. Ako dlho by som mal zostať na Paradise Island?
Odporúča sa zostať aspoň 3-4 dni na Paradise Island, aby ste mohli preskúmať všetky atrakcie a aktivity. Ak plánujete aj ďalšie výlety na Bahamách, mohli by ste zostať o niečo dlhšie.

10. Je bezpečné cestovať na Paradise Island?
Cestovanie na Paradise Island je obvykle bezpečné pre turistov. Treba však dodržiavať základné opatrenia na zvýšenie bezpečnosti, ako je udržiavanie cenností v bezpečí a udržiavanie ostražitosti na verejných miestach.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách