Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Bahamy Green Turtle Cay

Ubytovanie Bahamy Green Turtle Cay


Green Turtle Cay je malý ostrov nachádzajúci sa na Bahamách, ktorý je obľúbeným cieľom pre dovolenkárov. Jeho krásne pláže, pokojná atmosféra a úžasná prirodzená scenéria robia z neho ideálne miesto na relaxáciu a oddych.

Ubytovanie na Green Turtle Cay je pestré a vyhovuje každému štýlu a rozpočtu. Na ostrove sa nachádzajú rôzne hotely, rezorty, apartmány a súkromné vily, ktoré ponúkajú komfortné a luxusné ubytovanie.

Jeden z najpopulárnejších hotelov na ostrove je Green Turtle Club Resort and Marina. Tento rezort sa rozkladá v blízkosti pláže a ponúka štýlové izby s vlastnou kúpeľňou a súkromným balkónom s výhľadom na more. Okrem pohodlného ubytovania tu hostia môžu využívať aj bazén, tenisové kurty, reštauráciu a plne vybavenú jachtovú marinu.

Pre tých, ktorí uprednostňujú súkromie a luxus, je ideálnou voľbou súkromná vila. Na Green Turtle Cay je niekoľko súkromných výnimočných vil s výhľadom na more, s vlastným bazénom a vlastným prístupom na pláž. Tieto vily ponúkajú nepochybný komfort a sú perfektnou voľbou pre rodiny alebo skupiny priateľov.

Pre cestovateľov s menším rozpočtom je možnosť ubytovania v niektorom z mnohých apartmánov s jednoduchým ale pohodlným zariadením. Tieto apartmány sú väčšinou situované v blízkosti pláže a ponúkajú základné vybavenie ako kuchyňu, kúpeľňu a spálňu. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí si radi sami varia alebo jednoducho preferujú viac súkromia a nezávislosti.

Okrem krásneho ubytovania hostia na Green Turtle Cay majú aj možnosť vychutnať si širokú škálu vonkajších aktivít. Pláže ostrova s bielym pieskom a tyrkysovou vodou sú vhodné na opaľovanie, plávanie a potápanie. Ostrov tiež ponúka rôzne vodné športy, ako je jachting, lovenie rýb, kajakovanie a potápanie.

Pre tých, ktorí radi objavujú miestnu kultúru a históriu, existuje možnosť navštíviť historické miesta ako Albert Lowe Museum a plažu Gilliam Bay. Navštívením týchto miest môžete dozvedieť sa viac o histórii ostrova a jeho miestnych obyvateľoch.

Celkovo je Green Turtle Cay ideálnym miestom na dovolenku pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relaxáciu v tropickom raji. Jeho krásna príroda, pohodlné ubytovanie a rôzne vonkajšie aktivity robia z neho nezabudnuteľné miesto pre dovolenku na Bahamách.


Počasie Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami, slnečnými dnami a teplým, tropickým počasím. Medzi najkrajšie ostrovy Baham sa radí aj Green Turtle Cay, ktorý sa nachádza na severovýchode Bahamských ostrovov.

Green Turtle Cay je malý ostrov s rozlohou iba 5 štvorcových míľ. Napriek svojej malej veľkosti ponúka návštevníkom mnoho atrakcií a príležitostí na vychutnanie si pobytu na slnku. Jeho unikátna atmosféra a krása pritiahne každého, kto sem príde.

Počasie na Green Turtle Cay je typicky tropické, s teplými teplotami počas celého roka. Priemerná teplota v lete sa pohybuje okolo 30 ° C, s teplotami v zime klesajúcimi na približne 20 ° C. Návštevníci môžu očakávať, že počasie bude väčšinou slnečné a priaznivé.

Ostrov je tiež známy svojimi jemnými bielymi plážami a tyrkysovou vodou. Pláže sú ideálne pre kúpanie, opaľovanie sa a rôzne vodné aktivity, ako je potápanie a šnorchlovanie. Návštevníci môžu tiež prenajať loď a preskúmať okolité ostrovy alebo sa vydať na rybačku.

Okrem pláží ponúka Green Turtle Cay aj obrovské množstvo podmorského života a korálových útesov, čo robí tento ostrov ideálnym miestom pre milovníkov prírody. Návštevníci sa môžu vydať na výlet alebo prenajať loď, aby si vychutnali krásu mora a obdivovali pestrosť rastlín a živočíchov, ktoré bývajú v tejto oblasti.

Okrem toho môžu návštevníci navštíviť aj historické dedinky a miestne múzeum, kde sa dozvedia viac o histórii ostrova a jeho kultúre. Green Turtle Cay je známy aj svojou prístavbou, kde sa nachádza množstvo reštaurácií, ktoré ponúkajú lahodné miestne jedlá.

Nie je žiadnym prekvapením, že Green Turtle Cay je obľúbeným miestom turistov, ktorí hľadajú pokoj a oddych na tropickom ostrove. Počas celého roka prichádzajú návštevníci z rôznych kútov sveta, aby si vychutnali krásu ostrova a jeho priaznivé počasie.

Pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušným turistickým destináciám a zažiť malý kúsok raja na Zemi, Green Turtle Cay je skutočným pokladom. Od svojich úchvatných pláží až po historické dedinky, je to miesto, ktoré očarí návštevníkov a nechá ich s nezabudnuteľnými spomienkami.

Ak túžite po tropickom dobrodružstve s príjemným počasím a nádhernými plážami, neváhajte navštíviť Green Turtle Cay na Bahamách. Toto miesto vás určite nezklame a poskytne vám dokonalú dovolenku v rajskom prostredí.


Letenka Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy sú známe svojou nádhernou prírodou, bielymi plážami a priezračne modrým morom. Medzi najkrajšie ostrovy tejto krajiny patrí Green Turtle Cay, ktorý svojou neodolateľnou krásou láka turistov z celého sveta. Ak si plánujete dovolenku na Bahamách, letenka do Green Turtle Cay by mala byť na vašom zozname povinných vecí.
Green Turtle Cay je malý ostrov, nachádzajúci sa v severnej časti Bahám, presne medzi Atlantickým oceánom a áreom známou ako Great Abaco. Má len približne 3 mijly dĺžky a menej než ½ mily šírky, ale svojím nádherným prostredím a jedinečnou atmosférou vás ohromí už pri príchode.
Keďže Green Turtle Cay nie je prístupný priamo cez letisko, najjednoduchší spôsob, ako sa tam dostať, je najprv letieť do Marsh Harbouru na veľkom ostrove Abaco. Dejiskom pristátia napríklad z amerického mesta Miami trvá len asi hodinu, a preto je tento smer letenka dosť dostupná pre turistov z celého sveta.
Z Marsh Harbouru je možné pokračovať v ceste na Green Turtle Cay buď lodou, alebo trajektom. Trvanie tejto krátkej plavby je približne 20 minút a ponúka nádherné pohľady na okolité ostrovy. Cestu trajektom si môžete objednať vopred, aby ste mali istotu, že sa dostanete na svoje vysnívané miesto v čase.
Po príchode na Green Turtle Cay budete prekvapení jeho pokojom a sánkou. Väčšinu prepravy tu tvoria golf buggy a bicykle, ktoré dávajú ostrovu špeciálnu atmosféru. Môžete sa prechádzať po plážach pokrytých bielym pieskom, kúpať sa v príjemne teplom mori, šnorchlovať alebo len relaxovať pri drinku na terase jedného z miestnych reštaurácií.
Green Turtle Cay ponúka aj množstvo zaujímavých atrakcií pre tých, ktorí majú radi aktívny životný štýl. Možno sa vydať na rybárske výlety alebo prenajať si vlastnú loď a preskúmať okolité ostrovy. Môžete tiež navštíviť históriu navrhnuté muzeum v meste New Plymouth, ktoré je považované za jedno z najstarších v Bahamách.
Niektorí príjemní miestni obyvatelia ponúkajú svoje domy na prenájom na Green Turtle Cay. Je to skvelý spôsob, ako sa cítiť ako doma a skúsiť autentický život na tomto ostrove. Ak sa vám nepáči myšlienka bývania v hoteli, táto možnosť vám umožňuje vstúpiť do komunity a zažiť skutočný život na Bahamách.
Letenka do Green Turtle Cay je jednoduchým a efektívnym spôsobom ako sa dostať na tento malebný ostrov. Každoročne priláka tisíce návštevníkov, ktorí hľadajú pokoj a oddych, ako aj adrenalinové zážitky a dobrodružstvo. Ak sa chcete cítiť ako v raji a zažiť všetku krásu Bahám, nezabudnite zahrnúť tento ostrov do svojho cestovného plánu.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Green Turtle Cay


1. Ako sa dostanem na Green Turtle Cay na Bahamách?
- Najlepší spôsob, ako sa dostať na Green Turtle Cay, je cestovať letecky do medzinárodného letiska v meste Marsh Harbour na Grand Bahame ostrove a následne si vziať trajekt do Green Turtle Cay.

2. Koľko trvá prelet z letiska do Green Turtle Cay?
- Let z Marsh Harbour na Green Turtle Cay trvá približne 10-15 minút.

3. Aké je klima na Green Turtle Cay?
- Green Turtle Cay má tropické klima so stredne teplými a vlhkými letami a miernymi zimami.

4. Aké pláže sú na Green Turtle Cay?
- Na Green Turtle Cay nájdete krásne a bezpečné pláže, ako napríklad Coco Bay, Gillam Bay a Long Bay.

5. Kde si môžem prenajať loď na Green Turtle Cay?
- Na Green Turtle Cay sú dostupné rôzne spoločnosti a charterové firmy, ktoré ponúkajú prenájom lodí.

6. Aké aktivity a atrakcie sú na Green Turtle Cay?
- Medzi hlavné aktivity a atrakcie patrí potápanie, vodné športy, rybolov, návšteva historických miest a múzeí, golf a relaxácia na pláži.

7. Kde sa môžem ubytovať na Green Turtle Cay?
- Green Turtle Cay ponúka rôzne možnosti ubytovania od malých súkromných bungalovov až po luxusné rezorty a vily.

8. Ako sa stravovať na Green Turtle Cay?
- Na Green Turtle Cay nájdete viacero reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nápoje.

9. Aké sú turistické atrakcie v okolí Green Turtle Cay?
- V okolí Green Turtle Cay sú populárne atrakcie, ako napríklad lúčne svetlá v meste Marsh Harbour, národný park Abaco a susedné ostrovy Great Guana Cay a Man-O-War Cay.

10. Je potrebné si zobrať pas na cestu na Green Turtle Cay?
- Áno, keďže Green Turtle Cay sa nachádza na Bahamách, je potrebné mať platný pas pri cestovaní.


Dovolenka Bahamy Green Turtle Cay


Bahamy sú jedným z najkrajších a najobľúbenejších dovolenkových miest na svete. Tento karibský raj je známy svojimi bledými plážami, jasnou modrou vodou a úžasnou korálovou faunou. Medzi najpopulárnejšie ostrovy bahamského arhipelagu patrí Green Turtle Cay, ostrov ponúka všetko, čo turista potrebuje pre unikátnu dovolenku.

Green Turtle Cay je malý ostrov, ktorý sa nachádza na severozápade Bahám. Miestni obyvatelia sú priateľskí a pohostinní, o čom svedčí aj prízvuk štandardného angliečtiny s miestnym prízvukom. Ostrov je pokrytý nekonečnými palmami a prístrešok reggae hudby, ktorá vytvára dokonalú atmosféru pre relaxáciu a oddych.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo si turisti vyberajú Green Turtle Cay, sú jeho pláže. Pláže tu sú prekrásne a nemajú nič spoločné s preplnenými turistickými centrmi. Na pláži si môžete vychutnať pokojnú atmosféru a oddych pod palmou, ktorá Vás ochráni pred teplým slnkom. Voda je teplá a čistá, ideálna na plávanie, potápanie alebo len lenivé plávanie v slnečných lúčoch.

Pre tých, ktorí majú radi podmorský svet, Green Turtle Cay ponúka jedinečné príležitosti na potápanie. Pod hladinou čaká korálový útes a farebná faunia, ktorá zahltí každého milovníka prírody. Môžete tiež vyraziť na rybárčenie so skúsenými miestnymi rybármi a vyskúšať si chytiť niektoré z najväčších rýb Karibiku.

Ostrov Green Turtle Cay má tiež veľa kultúrnych miest, na ktoré sa môžete pozrieť. Ako návštevník tu môžete navštíviť historický dedičstvo miesta, ktorým je Starý morský síň. Táto budova bola postavená v roku 1825 a je jednou z najstarších zachovalých drevených budov na Bahamách. Ďalšími historickými miestami sú cintoríny, ktoré sú domovom hrobov niektorých príslušníkov prvej kolónie Seminole Indianov a Ewana.

V miestnom mestečku New Plymouth môžete navštíviť rôzne obchody so suvenírmi, reštaurácie a bare. Tam si môžete vychutnať tradičné bahamské jedlá, ako sú rôzne druhy ryže, čerstvé morské plody a exotické ovocie. Môžete tiež ochutnať miestne nápoje, ako je kokosový rum a conch salad, ktorý sa robí z čerstvých morských šnúrok.

Dovolenka na ostrove Green Turtle Cay je ideálna pre tých, ktorí chcú utiecť od každodenného ruchu a stresu. Tento ostrov požičiava sebe a jeho kráľovstvo je svetlým miestom na relaxáciu a oddych. Medzi atrakcie na ostrove patria pláže, korálový útes, rybárčenie a kultúrne miesta. Návšteva Green Turtle Cay bude určite nezabudnuteľnou príležitosťou pre všetkých milovníkov prírody a krásy Karibiku.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách