Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Bahamy Crooked Island

Počasie Bahamy Crooked Island


Bahamy Crooked Island je ostrov nachádzajúci sa v severozápadnej časti Karibského mora. Tento drobný ostrov je jedným z najsevernejších Bahamských ostrovov a je domovom pre menej než 300 obyvateľov. Crooked Island je známy svojou nádhernou prírodou a prekvapujúcou rôznorodosťou v počasí.

Počasie na Crooked Island je typicky subtropické a ovplyvnené atlantickou oblasťou. Ostrov má teplé, tropické a vlhké podnebie, ktoré je vhodné pre množstvo rastlín a zvierat.

Crooked Island leží v zóne pasátových vetrov, čo znamená, že väčšinu roka fúka príjemný vánok. Ostrov je tiež vystavený vplyvom hurikánov, pretože sa nachádza v Atlantiku. Obdobie hurikánov trvá od júna do novembra, pričom najväčšie riziko hurikánu je v auguste a septembri. Turisti by si preto mali dobre zvážiť, kedy sa rozhodnú navštíviť Crooked Island, aby sa vyhli riziku počasia.

Teplota na Bahamách Crooked Island je pomerne konzistentná počas celého roka. Denné teploty sa pohybujú okolo 26 až 32 stupňov Celsiusa, pričom v noci môžu klesnúť na 21 až 26 stupňov. Táto stálosť teplôt je dôvod, prečo je Crooked Island takou obľúbenou destináciou pre milovníkov slnka a pláží.

Zrážky sú v priebehu roka rozložené celkom rovnomerne, ale najväčšie množstvo sa vyskytuje v letných mesiacoch. V tomto období prichádzajú krátkodobé avšak intenzívne dažde a búrky. Je tiež dobré poznamenať, že počasie na Bahamách môže byť pomerne nepredvídateľné a môžu sa vyskytnúť neočakávané zmeny.

Ak máte záujem navštíviť Bahamy Crooked Island, určite nezabudnite na to, že toto miesto je malé a relatívne opustené. Nevýhodou krajiny je, že nie je tak vybavený turistickými atrakciami ako susedné ostrovy. Avšak práve toto je to, čo robí z Crooked Island ideálne miesto na únik od civilizácie a prelomovanie záplaty. Skvelé počasie, nádherné pláže a neopísateľná príroda robia z Crooked Island zážitok, ktorý nestojí za to prehliadnuť.

Takže ak hľadáte dovolenku na malom ostrove so skvelým počasím a jedinečným rozprávkovým prostredím, Crooked Island by mohol byť pre vás ideálnym cieľom. Pohľad na tyrkysovú vodu, bielu pláž a teplé slnko vám poskytnú relaxáciu a oddych od každodenného zhonu. Tento ostrov sa môže často prezentovať v mnohých turistických brožúrach a fotografických zberateľských knihách a je to opradený tajomstvom a krásou. Takže neváhajte a plánujte svoju cestu na Crooked Island, kde nájdete očarujúce počasie a dobrodružstvo na každom kroku.


Letenka Bahamy Crooked Island


Bahamy sú krásnym a exotickým miestom, ktoré ročne privíta množstvo turistov. Toto tropické rajske letovisko je miestom, kde si môžete užiť modré nebo, zlaté pláže, pokojné a kľudné okolie, plné kultúrnych skvostov. Medzi najkrajšie miesta Bahámov patrí ostrov nazývaný Crooked Island.

Crooked Island sa nachádza na juhu Bahám a je jedným z najkrajších ostrovov v tomto kraji. Ostrov bol pomenovaný podľa svojho tvaru, ktorý vyzerá krivo. Turisti si sem radi prichádzajú oddýchnuť z mesta a užiť si krásnu prírodu a jemné pláže, ktoré sú otvorené do Atlantického oceánu. Väčšina zážitkov možno nájsť na južnej strane ostrova na plážach French Wells Beach a Castroon Bay.

Ak ste sa rozhodli navštíviť Crooked Island, určite je dôležité mať naplánované svoje cesty a lety. Letenky na Bahamy nie sú vôbec lacné, ale s troškou plánovania si môžete zabezpečiť letenku za dobrú cenu. Väčšina letov na Bahamy sa vyrába z USA alebo Kanady a väčšina turistov si prichádza do Bahás s letiskom v hlavnom meste Nassau.

Je možné však vyhľadať letenky aj do iných ostrovných letovísk ako je Crooked Island. K najvhodnejším letenkám patrí napríklad spoločnosť American Airlines, ktorá poskytuje lety za flights s jedením prestupom. Cena letenky závisí od dátumu odletu, aktuálnej ponuky a zvoleného cestovania.

S letenkou do Babamov a na ostrov Crooked Island máte príležitosť objaviť krásu a pôžiť si hojnú dávku relaxu v eksotickom raji. Crooked Island ponúka pokojnú atmosféru, ktorá je ideálnou pre turistov, ktorí chcú vychutnať teplé počasie, jasné voľné dni a krásne pláže. Ak hľadáte miesto pre svoj následujúci oddych na Bahamách, určite neváhajte navštíviť Crooked Island a užite si pobyt v tomto rajskom letovisku.


Ubytovanie Bahamy Crooked Island


Crooked Island: Perla Bahám ponúkajúca neopísateľné ubytovanie

Bahamy sú známe svojou krásou a jedinečnými destináciami. Jednou z týchto miest je aj Crooked Island – malý ostrov na juhu arhipelagu. Crooked Island je skutočnou perla Bahám a ponúka neopísateľné zážitky a ubytovanie, ktoré si budete pamätať na celý život.

Crooked Island je známy svojou neskutočnou prírodou a plážami, čo ho robí ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od rušných turistických oblastí a objaviť pravú krásu Bahám. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú navštíviť Crooked Island, je jeho nádherné ubytovanie.

Na Crooked Island sa nachádzajú najmä malé súkromné hotely a rezorty, ktoré poskytujú hostiteľské a intimné prostredie. Nie je tu žiadna masa turistov, takže si tu budete môcť vychutnať kúsok nezničenej prírody pre seba. Navštíviťelia majú možnosť vybrať si medzi rôznymi typmi ubytovania, ktoré vyhovujú ich preferenciám – od jednoduchých chatiek až po luxusné plážové vily.

Jedným z najobľúbenejších miest na ubytovanie je The Bird Rock Oceanfront Resort. Tento rezort sa nachádza priamo na pláži a ponúka ohromujúce výhľady na oceán. Jeho ubytovacia kapacita je obmedzená, čo zaisťuje exkluzivitu a pokoj pre hostí. Navyše, The Bird Rock Oceanfront Resort ponúka rôzne aktivity a zážitky vrátane potápania, rybolovu a výletov po ostrove. Je to skutočný raj pre dobrodruhov a milovníkov prírody.

Ďalším populárnym miestom na ubytovanie je Crooked Island Lodge. Tento rezort je známy svojou pohostinnosťou a relaxačnou atmosférou. Jeho vybavenie zahŕňa bazén, reštauráciu a súkromný prístav. Crooked Island Lodge ponúka aj rôzne aktivity na ostrove, vrátane žraločej stráže, prechádzok po pláži a piknikov na opustených ostrovoch.

Okrem týchto hlavných rezortov existuje na Crooked Island aj niekoľko menších rodinných penziónov, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí preferujú skromnejšie ubytovanie. Tieto miesta sú známe svojou priateľskou atmosférou a hostitelia sa postarajú o to, aby ste sa cítili ako doma.

Nezáleží na tom, kde sa rozhodnete na Crooked Island ubytovať, všetci hostia môžu očakávať jedinečné a neopísateľné zážitky. Ostrov ponúka množstvo aktivít a možností na preskúmanie. Môžete navštíviť Blue Sound Cay, kde si môžete vychutnať piknik na pláži a morské plodenie. Môžete tiež prejsť Paradise Bay a objaviť skutočný raj na zemi. Ostrov je tiež obklopený korálovými útesmi, takže si tu môžete užiť potápanie a pozorovať rôzne druhy morského života.

Crooked Island je bezpochyby jednou z najkrajších a najmenej preplnených destinácií na Bahamách. Jeho neopísateľné ubytovanie a prírodná krása sú doslova úchvatné. Ak hľadáte oddych na mieste mimo bežného hluku a ruchu, rozhodne by ste si mali Crooked Island zaradiť na zoznam svojich cestovných plánov. Uistite sa, že si vyberiete vhodné ubytovanie a pripravte sa na zážitky, ktoré si budete pamätať na celý život.


Dovolenka Bahamy Crooked Island


Dovolenka na Bahamách je vždy nádherným zážitkom. Tropické ostrovy, tyrkysové modré vody a biele piesočné pláže lákajú tisíce turistov každý rok. Ak však hľadáte neobvyklé a menej preplnené miesto na oddych, potom je Crooked Island na Bahamách tou správnou voľbou.

Crooked Island, alebo v preklade Kľukatý ostrov, je jedným z najviac odľahlých a nepoznaných ostrovov Bahamského arhipelagu. Nachádza sa južne od hlavného mesta Nassau a je doslova ukrytý pred masovým turizmom. Ostrov je známy svojou prírodnou krásou, pokojom a možnosťou skutočne relaxovať a vychutnať si všetko, čo Bahamy ponúkajú.

Hlavným lákadlom Crooked Islandu sú samozrejme jeho pláže. Predstavte si si biele piesočné prúdy, jemný vietor a krásne modré more. Na Crooked Islande nájdete niekoľko úchvatných pláží, ktoré sa rozprestierajú na kilometre. Najpopulárnejšou z nich je French Wells Beach, ktorá je ideálna na prechádzky po hladinou alebo oddych na slnku. Pláže ostrova stoja za to objaviť a preskúmať.

Okrem pláží ponúka Crooked Island aj mnoho príležitostí na vodné aktivity. Jazda na vodnom skútre, potápanie alebo šnorchlovanie v korálových útesoch sú veľmi obľúbené medzi turistami. Môžete tiež využiť príležitosť a ísť na ryby, vyskúšať si paddleboarding alebo sa vydáte na výlet na kajaku okolo ostrova.

Okrem pláží a vodných aktivít môžete na Crooked Islande objaviť aj niekoľko historických miest a miestnych obyvateľov. Navštívte Starú časť ostrova, kde nájdete historické budovy a ruiny, ktoré sú svedkom bohatých dejín ostrova. Môžete sa tiež vybrať na prechádzku do jedného z miestnych rybárskych prístavov a spoznať miestneho obyvateľa žijúceho jednoduchým, ale šťastným životom.

Crooked Island je tiež domovom mnohých exotických vtákov a rastlín. Ak máte radi prírodu a obdivujete vtáky, nemali by ste vynechať návštevu Crooked Islandu. Môžete sa vydať na prechádzku po prekrásnej prírodnej rezervácii, kde môžete pozorovať vzácne druhy vtákov vo svojom prirodzenom prostredí.

Ak hľadáte menej preplnené miesto na oddych a zároveň by ste chceli objaviť krásu Baham a ich pokladov, neváhajte si vybrať Crooked Island. Tento malý ostrov je doslova rajským miestom, kde sa môžete vyhnúť preplneným turistickým miestam a zažiť súkromie a relaxáciu. Crooked Island vás určite očarí svojou prírodnou krásou a miestnym pohostinnosťou, a budete chcieť sa sem stále vracať.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Crooked Island


Najčastejšie otázky o Bahamách na ostrove Crooked Island a ich odpovede môžu byť:

1. Ako sa dostanem na ostrov Crooked Island Bahamy?
Odpoveď: Na Crooked Island sa dá najlepšie dostať letecky z hlavného mesta Bahámov Nassau. Existujú lety cez leteckú spoločnosť Bahamasair.

2. Aké sú najlepšie pláže na ostrove Crooked Island?
Odpoveď: Na Crooked Island sa nachádzajú niektoré z najkrajších pláží Bahám, ako napríklad French Wells Beach, Acklins Island nebo Bird Rock Beach.

3. Kde môžem ubytovať na ostrove Crooked Island?
Odpoveď: Na ostrove Crooked Island existuje niekoľko ubytovacích možností, vrátane hotelov, penziónov a súkromných domov. Niektoré z populárnych miest na ubytovanie sú Bird Rock Beach Hotel a Seaview Villas.

4. Aké sú najlepšie aktivity a pamiatky na ostrove Crooked Island?
Odpoveď: Na Crooked Island je veľa možností na aktivity a pamiatky. Patrí sem napríklad potápanie, rybolov, návšteva slanej jazdiarne Morton Salt Pond alebo prechádzka po rušnej trhovej ulici Colonel Hill.

5. Akú časovú zónu používajú Bahamy a Crooked Island?
Odpoveď: Bahamy a Crooked Island používajú časovú zónu Eastern Standard Time (EST), čo znamená, že sú v UTC -5:00.

6. Kedy je najlepší čas na návštevu Crooked Island?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Crooked Island je počas suchého obdobia, ktoré trvá od októbra do apríla. V tomto období je menej zrážok a teploty sú príjemné.

Tieto odpovede sú na základe všeobecných informácií a môžu sa líšiť v závislosti od konkrétnej situácie alebo aktualizácií.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách