Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Bahamy Bimini Islands

Ubytovanie Bahamy Bimini Islands


Bimini Islands sú súostrovím na západnom konci Bahám. Sú to pôle Miami, takže sem prichádza veľa turistov na krátke víkendové getaways alebo na dlhšie dovolenky. Bimini je známe svojimi turistickými atrakciami a aktivitami, ako napríklad potápanie, rybolov a surfovanie. Ak sa plánujete navštíviť Bimini, musíte si zvoliť vhodné ubytovanie. V tomto článku vám poskytnem prehľad o ubytovaní na Bimini Islands.

Hilton at Resorts World Bimini:

Ak chcete zažiť luxusné ubytovanie, navštívte Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel ponúka plytka bazény, vynikajúce reštaurácie a bazénový bar. Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na oceán. Hotel sa nachádza v živom prostredí, kde môžete nájsť rôzne športové aktivity, reštaurácie a bary.

Bimini Big Game Club Resort & Marina:

Bimini Big Game Club Resort & Marina vám poskytne typické bahamské ubytovanie. Súčasťou hotela je vlastný prístav pre jachty. Okrem toho má hotel aj vlastné potápačské centrum, bar a reštauráciu. Hotel je v ideálnej polohe, pretože sa nachádza na južnom konci ostrova Bimini, kde si môžete vychutnať každý moment slnka nad oceánom.

Tropicana Motel:

Tropicana Motel je skvelou voľbou, ak hľadáte cenovo dostupné ubytovanie. Motel sa nachádza v centre mesta a má priestranné izby a apartmány s kuchyňou. Hotel poskytuje bezplatné parkovanie vo svojej garáži, kde si môžete bezpečne zaparkovať svoje vozidlo.

Bimini Sands Resort & Marina:

Bimini Sands Resort & Marina ponúka veľmi pohodlné ubytovanie. Nachádza sa na západnej strane ostrova a je obklopený nádhernou plážou. Hotel ma k dispozícii vlastný prístav pre jachty a ponúka rôzne vodné športy, vrátane potápania. Okrem toho si tu môžete vychutnať bar s výhľadom na oceán.

Bimini Bay Resort and Marina:

Bimini Bay Resort and Marina je ďalším luxusným hotelom na Bimini. Hotel ponúka vynikajúce ubytovanie vo vile alebo v apartmáne. Má tiež vlastnú pláž, plytkú lagúnu, bazény a veľa reštaurácií. Tento hotel je vynikajúcou voľbou pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú pohodlné a luxusné ubytovanie.

V Bimini nájdete mnoho možností ubytovania, ktoré sú určené pre rôzne cestovateľov. Bimini ponúka luxusné hotely ako aj cenovo dostupné ubytovania. Bez ohľadu na vaše preference, tu určite nájdete ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a predstavám. Ak chcete vychutnať každú chvíľu svojho pobytu na tomto špeciálnom mieste, vyberte si vhodné ubytovanie.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Bimini Islands


1. Kde sa nachádzajú Bimini ostrovy na Bahamách?
Bimini ostrovy sa nachádzajú na severozápade Bahám, v Atlantickom oceáne.

2. Ako sa dostanem na Bimini ostrovy?
Najlepší spôsob, ako sa dostať na Bimini ostrovy je cestovať letecky z miesta nazývaného North Bimini alebo cez trajekt z južnej časti Bahám.

3. Aké je hlavné mesto Bimini ostrovov?
Hlavným mestom na Bimini ostrovoch je Alice Town, ktoré sa nachádza na severnom ostrove.

4. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Bimini ostrovov?
Najlepší čas na návštevu Bimini ostrovov je od decembra do apríla, keď je suchšie počasie a teploty sú mierne.

5. Čo s vidieť a robiť na Bimini ostrovoch?
Na Bimini ostrovoch je veľa zaujímavostí a aktivít vrátane potápania, lovu rýb, prehliadok pláží, návštevy histórických miest a miestnych trhov.

6. Aké sú populárne pláže na Bimini ostrovoch?
Populárne pláže na Bimini ostrovoch zahŕňajú pláže ako Paradise Point, Radio Beach a Coco Plum Beach.

7. Kde sa na Bimini ostrovoch dá dobre zjesť?
Na Bimini ostrovoch nájdete rôzne reštaurácie a bar


Počasie Bahamy Bimini Islands


Bahamy Bimini Islands, ležiace v Atlantickom oceáne, sú slávne nielen svojimi krásnymi plážami, ale aj svojim unikátnym a zaujímavým počasím. Tieto ostrovy ponúkajú návštevníkom stálu slnečnú a teplú klímu, ktorú je ťažko odolať.

Bahamy Bimini Islands ležia veľmi blízko Kube, v severozápadnej časti Kariibského mora, a preto sa teploty počas celého roka pohybujú v priemere medzi 23 až 32 stupňami Celzia. Letné mesiace, od júna do septembra, sú najteplejšie a najviac vlhké. Toto obdobie je tiež charakteristické pre vysoký počet slnečných dní a minimálny výskyt zrážok. Od októbra do mája je zima s miernymi teplotami a nízkou vlhkosťou, čo je pre turistov príjemná zmena.

Návštevníci Bimini Islands sa môžu tešiť na slnečné a jasné dni takmer počas celého roka. To znamená, že je ideálny čas na opaľovanie a užívanie si dovolenkovej atmosféry. Voda v oceáne je teplá a priezračná, čo poskytuje vynikajúce podmienky na potápanie a rozmanité vodné aktivity.

Tak ako v iných tropických oblastiach, aj Bahamy Bimini Islands majú občas zrážky. Väčšinou sú však krátke a prechádzajúce, čo nebráni návšteve ostrovov. Najväčším nebezpečom počasia sú hurikány. Hurikánová sezóna trvá od júna do novembra, pričom júl a august sú pomerne rizikové mesiace. Je dôležité sledovať predpovede počasia a odporúčania miestnych úradov, ak vás Bimini Islands nachádzate v tomto období.

Zaujímavé sú aj termálni prúdy, ktoré obklopujú Bimini Islands a prispievajú k miestnej klíme. Teplé vody prúdia cez tieto ostrovy a môžu poskytnúť väčšiu diverzitu druhov rýb a morských živočíchov. Preto sú Bahamy Bimini Islands tiež lákadlom pre rybárov a milovníkov podmorského sveta.

Vzhľadom na svoje odľahlé umiestnenie a úžasnú prírodu sú Bahamy Bimini Islands jedným z najkrajších miest na planéte. Ich počasie, s konštantným teplom a slnkom, prispieva k ich nezabudnuteľnej atmosfére, ktorá vás inšpiruje a uvoľní. Bez ohľadu na ročné obdobie je túto karibskú oázu nemožné odolať a zanechá vám nezabudnuteľné spomienky.


Dovolenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy - Bimini Islands: Rajský ostrov pre dokonalú dovolenku

Bahamy, karibský raj zložený z viac ako 700 ostrovov a ostrovčekov, je známy svojou bielou koralovou plážou, tyrkysovým morom a nekonečným slnkom. Medzi týmito ostrovmi sa nachádza aj súostrovie Bimini Islands, kde nájdete nádhernú prírodu, vzrušujúce podmorské dobrodružstvá a bohatú kultúrnu históriu.

Bimini Islands sú najzápadnejším bodom Baham, rozkladajú sa len asi 80 kilometrov východne od Miami. Ich malá veľkosť im dodáva intímnu atmosféru a pokojnú atmosféru, čo ju robí ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu.

Jedným z najväčších lákadiel Bimini je ich plážová scéna. Pláže tu sú priam idylické - biely piesok, teplé vody a pokojná atmosféra.
Južná pláž, tiež známa ako Pláž Hilton, je jednou z najznámejších na ostrove. Ponúka úchvatné výhľady na tyrkysové more a je obľúbenou destináciou pre opaľovanie, plávanie a šnorchlovanie.

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o podmorskú faunu a flóru, Bimini má mnoho prekvapení. Ostrovy sú obklopené najväčším koralovým útesom v západnom Atlantiku, nazývaným "Muránsky útes". Šnorchlovanie alebo potápanie v tomto úžasnom prostredí vám umožní objaviť rôzne druhy rýb, korálov a morských živočíchov. Okrem toho je tu aj možnosť stretnúť sa s delfínmi a žralokmi, čo je skutočne vzrušujúce dobrodružstvo.

Ak ste vnímaví k histórii a kultúre, nevynechajte návštevu Sťaženého delfína Ernesta Hemingwaya. Tento autentický bar bol obľúbeným miestom slávneho spisovateľa, ktorý strávil na Bimini niekoľko rokov. Môžete tu ochutnať miestne špeciality a vypočuť si príbehy a legendy spojené s Hemingwayom.

Ďalšou atrakciou Bimini je pieskový ostrov v tvare srdca, známy ako Ostrov srdca alebo Ostrov Podvodná cesta. Tento ostrov je miestom, kde sa nachádza socha Neptúna a je vhodný pre romantické prechádzky a úchvatné fotografií.

Bimini ponúka aj rôzne možnosti ubytovania, od luxusných rezortov po rodinné prevádzky a apartmány. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete stráviť svoj čas na Bimini, budete vychutnávať pravú atmosféru Bahám, teplo miestnych obyvateľov a dokonalú prírodnú krásu

Ak túžite po dokonalej dovolenke, kde budete môcť uniknúť každodennému stresu a relaxovať v bezpečí západu so slnka, potom návšteva Bimini Islands na Bahamách je pre vás tou správnou voľbou. Vzájomným spájaním prírody, histórie a pohostinnosti miestnych obyvateľov ponúka Bimini všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný a relaxačný pobyt.


Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami a azúrovým morom. Jedným z najkrajších miest, ktoré Bahamy ponúkajú, sú Bimini Islands. Tieto ostrovy sa nachádzajú v Atlantickom oceáne a sú skvelou destináciou pre dovolenku.

Bimini Islands sú skladané z troch hlavných ostrovov - Severný, Južný a Väčší Isaac. Každý z nich má svoje vlastné čaro a unikátnosť. Práve preto sa Bimini Islands stali tak obľúbenými medzi turistami z celého sveta.

Cesta na Bimini Islands sa dá najlepšie uskutočniť letením. Mnohé letecké spoločnosti ponúkajú priame lety z rôznych častí sveta do hlavného mesta Bahám - Nassau. Po prílete do Nassau stačí cestujúcim si kúpiť vnútroštátny let resp. rýchloblížiaci sa katamarán, aby sa dostali na Bimini Islands. Letenka na Bimini Islands je dostupná za rozumnú cenu a môže byť zakúpená online alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.

Po prílete na Bimini Islands budú turisti ohromení jemným pieskom a jasnou modrou farbou oceánu. Pláže na týchto ostrovoch sú jednoducho nefalšovateľné a ponúkajú ideálne miesto na relaxáciu a oddych. Mnohé zátočiny a zalievy ponúkajú vynikajúce potápanie a šnorchlovanie, kde môžete obdivovať podmorský svet a možno dokonca stretnúť delfíny alebo žraloky.

Bimini Islands sú tiež známe svojou bohatou históriou. Ernest Hemingway, americký spisovateľ a dobrodruh, často navštevoval tieto ostrovy a inšpiroval sa ich krásou. V dedine Alice Town na Južnom ostrove môžete navštíviť Hemingwayho terasu, ktorá ponúka nádherný výhľad na more a slúži ako pamätník tomuto slávnemu spisovateľovi.

Ak sa rozhodnete preskúmať ostrov, môžete navštíviť múzeum Bimini, kde sa môžete dozvedieť viac o histórii, kultúre a prírode tohto miesta. Turistické trasy na Bimini Islands vás zavedú aj k miestnym rybárskym dedinám, kde budete mať možnosť ochutnať čerstvé miestne jedlá.

Každoročne sa na Bimini Islands koná veľké množstvo festiválov, ktoré oslavujú miestnu kultúru a tradície. Zahrňujú rôzne hudobné, tanečné a umelecké vystúpenia. Festival Bočný veter, ktorý sa koná v júni, je jedným z najobľúbenejších podujatí, ktoré privádza mnoho návštevníkov z celej krajiny.

Bimini Islands sú skutočným rajom pre milovníkov slnka, mora a dobrodružstva. Nech už plánujete romantickú dovolenku pre dvoch alebo rodinný výlet, tento odľahlý kúsok raja vás neopustí sklamaných. Ak sa rozhodnete kúpiť letenku na Bimini Islands, pripravte sa na jedinečné zážitky a nádherné spomienky.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách