Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Počasie Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy, najkrajší tropický raj na svete, sú známe svojimi bielymi plážami, krištáľovo čistým morom a úchvatnou prírodou. Jedným z najpopulárnejších miest na Bahamách je aj Alice Town, ktoré sa nachádza na ostrovoch Bimini. Táto idylická destinácia je obľúbená medzi turistami a ponúka im výnimočné prázdniny v tropickom prostredí.

Počasie v Alice Town je typické pre karibskú oblasť a je veľmi príjemné počas celého roka. Toto miesto má tropické podnebie, čo znamená, že teploty sú vyššie, ale stále pomerne príjemné. Priemerné teploty v Alice Town sú v rozmedzí od 24 °C do 31 °C.

Letné mesiace, ktoré sú medzi májom a októbrom, sú najteplejšie a najvlhkejšie v Alice Town. Teploty stúpajú až na 31 °C, a to je pre turistov ideálna príležitosť na využitie krásnych pláží, kúpanie v mori a vodných športov. Bahamy sú tiež domovom mnohých druhov morských živočíchov vrátane pestrofarebných rýb a korálových útesov, čo robí z Alice Town skvelé miesto na potápanie.

Na jeseň a jar, keď sú teploty mierne nižšie, sa stále pohybujú v rozmedzí od 26 °C do 29 °C. Tieto obdobia sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť horúcemu letnému počasiu, ale stále si užiť zážitok z pláží a mora. V týchto mesiacoch si ľudia môžu vychutnávať aj slnečné dni s miernou nádielkou dažďa.

Zimné mesiace ponúkajú trochu chladnejšie a suchšie počasie v porovnaní s ostatnými obdobiami. Teploty v tomto období sa pohybujú okolo 20 °C až 25 °C. To je obdobie, keď je na Bahamách najčastejšie turistické obdobie, pretože teploty sú pohodlné a počasie je vhodné na všetky aktivity vrátane rybolovu a vodných športov.

Na Bahamách všeobecne býva vlhko, s priemernou vlhkosťou od 70 % do 85 %. Je dôležité mať vedomosť o vlhkosti vzduchu pri plánovaní návštevy, pretože nízka vlhkosť môže spôsobiť dehydratáciu a vysušenie pokožky.

Ak plánujete návštevu Alice Town na Bimini Islands, je vždy dobré sledovať predpoveď počasia a zabezpečiť si potrebné oblečenie a príslušenstvo. Pamätajte tiež, že Bahamy sú v sezóne náchylné na tropické búrky a hurikány, takže je dôležité sledovať vývoj počasia a prípadne upraviť svoje plány.

Alice Town na ostrovoch Bimini ponúka ideálne počasie pre tých, ktorí túžia zažiť tropický raj. Svojím teplým a slnečným počasím je to miesto, kde sa turisti môžu relaxovať na plážach, objavovať podmorskú faunu pri potápaní a užívať si pestrosť prírody okolo nich. Ak hľadáte dovolenku na Bahamách, nezabudnite zaradiť Alice Town na svoj zoznam.


Ubytovanie Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú známe svojimi nádhernými plážami, turistickými atrakciami a vzrušujúcimi vodnými športami. Jedným z najväčších lákadiel na Bahamách sú Bimini Islands, ktoré sa skladajú z dvoch hlavných ostrovov - North Bimini a South Bimini.

Ak hľadáte ubytovanie na Bahamách, Alice Town na ostrove North Bimini môže byť skvelou voľbou. Tento malebný ostrovový prístav a rybárske mestečko ponúka množstvo možností na ubytovanie.

Najväčším a najluxusnejším hotelom v Alice Town je Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel sa nachádza na pláži a ponúka nádherný výhľad na more. Má vonkajší bazén, kasíno, reštaurácie a množstvo ďalších vybavení. Ak hľadáte skutočný luxusný zážitok na Bahamách, Hilton at Resorts World Bimini je tou správnou voľbou.

Pre tých, ktorí preferujú ubytovanie v súkromí, je súkromný dom alebo vila v Alice Town skvelou voľbou. Mnohé z týchto domov a vil ponúkajú nádherný výhľad na more a sú vybavené všetkými modernými zariadeniami, ktoré si viete predstaviť. Ak hľadáte ubytovanie, kde si môžete užívať súkromie a mimočasové aktivity so svojou rodinou alebo skupinou priateľov, súkromné domy a vily v Alice Town sú tou najlepšou možnosťou.

Ak hľadáte tiež cenovo dostupné varianty ubytovania na Bahamách, potom sa môžete rozhodnúť pre penzión alebo hotel v Alice Town. Väčšina z týchto ubytovacích zariadení ponúka základné služby a vybavenia, ktoré potrebujete na pohodlný pobyt na Bahamách.

Svoju dovolenku na Bahamách si môžete vychutnať v modernejších luxusných hoteloch, v súkromnom dome alebo vile alebo v niektorom z mnohých penziónov, ktoré sú k dispozícii v Alice Town. S toľkými možnosťami na výber je ľahké nájsť ten správny typ ubytovania, ktorý zodpovedá vašim potrebám a rozpočtu. Alice Town na Bimini Islands je tiež skvelou polohou pre objavovanie okolitého bahamského ostrovného sveta plného nádherných pláží, jaskýň a útesov. Ubytovanie v Alice Town môže byť skvelým východiskom pre vašu dovolenku na Bahamách.


Dovolenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami, krištáľovo čistou vodou a úchvatnými prírodnými scenériami. Jedným z miest, ktoré na Bahamách stojí za návštevu, je bývalý pirátsky prístav Alice Town na Bimini Islands.

Alice Town je malé rybárske mestečko a hlavné mesto ostrova Bimini, ktoré sa nachádza na severozápadnom konci Bahám. Je to ideálna destinácia pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od rušných a preplnených miest a zažiť autentický karibský životný štýl.

Pri príchode do Alice Town sa návštevníkom ponúka okamžitý dojem, že sa ocitli v inej ére. Toto mestečko si zachovalo svoje historické a tradičné korene, preto je skvelým miestom na prieskum kultúry Bahám. Prejdite sa úzkymi uličkami, kde môžete vidieť farebné domy a staré budovy, ktoré svedčia o bohatej histórii ostrova.

Centrum Alice Town je trhovisko, kde môžete ochutnať tradičné bahamské jedlá a zakúpiť si miestne rukodielky. Nezabudnite sa zastaviť v niektorom z miestnych reštaurácií, kde si môžete vychutnať čerstvé morské plody a miestne špeciality, ako sú guavové koláče.

Jednou z hlavných atrakcií Alice Town je Buried Treasure. Tento bar a reštaurácia je známa svojím pirátskym námorným dekorom a ponúka živú hudbu a nezabudnuteľnú atmosféru. Mnohí turisti sem prichádzajú na jedno z najznámejších miest v Alice Town - Fontánu mladosti. Podľa miestnych verí, že ak sa umyjete v tejto fontáne, budete mať večnú mladosť.

Pre tých, ktorí sa radi ponoria do prírody, Alice Town ponúka niekoľko pláží, kde si môžete užívať slnečné lúče a priezračnú vodu. Pláž Radio Beach je populárnym miestom pre pestrofarebné koraly a šnorchlovanie. Ak ste zvedaví na podvodný svet, môžete sa vydať na potápanie s miestnymi sprievodcami, ktorí vám ukážu úchvatné koralové útesy a zážitky s morským životom.

Okrem vodných športov a plážových aktivít, Alice Town je aj výborne miesto pre rybolov. Mesto je známe svojimi lovnými miestami pre tuniaky, marlíny a mnoho ďalších druhov rýb. Môžete si prenajať rybárske línie a vydať sa na dobrodružnú rybársku výpravu.

Dovolenka v Alice Town vám ponúkne autentický pohľad na bahamský životný štýl. S jeho históriou, kultúrou a krásnymi plážami, toto miesto určite nebudete chcieť vynechať. Nech už si vyberiete oddych na pláži, prieskum historickej časti mesta alebo dobrodružnú výpravu pod vodou, Alice Town vás určite očarí svojím exotickým a nezabudnuteľným prostredím.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú jednou z najkrajších destinácií na svete, ponúkajúce dokonalý mix bieleho piesku, tyrkysovej vody a nádherných pláží. Medzi viacerými ostrovmi Bahám je jedno špeciálne miesto - Alice Town na ostrovoch Bimini. Ak sa rozhodnete navštíviť túto malebnú destináciu, mali by ste sa zaujímať aj o letenky, ktoré vám umožnia cestovať tam rýchlo a pohodlne.

Alice Town sa nachádza na severnom ostrove Bimini Islands a je hlavným mestom tejto oblasti. Toto mesto je známe svojou príjemnou atmosférou, útulnými apartmánmi a jedinečným karibským charmom. Je tiež domovom niekoľkých historických a kultúrnych pamiatok, ktoré vám umožnia spoznať bohatú históriu ostrova.

Ak chcete navštíviť Alice Town, mali by ste si zabezpečiť letenky do najbližšieho letiska na Bimini - Bimini International Airport (BIM). Dostať sa sem môžete z veľkých medzinárodných letísk, ako sú letiská v Miami, Fort Lauderdale alebo Nassau. Cesta trvá v priemere len približne 30 minút a ponúka vám krásne výhľady na oblasť.

Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré ponúkajú letenky na Bimini Islands. Medzi najpopulárnejšie patria komerčné letecké spoločnosti ako American Airlines, Silver Airways či Bahamasair. Tieto spoločnosti zabezpečujú pravidelné lety a ponúkajú služby, ako sú check-in, strava na palube či pohodlné sedadlá.

Hoci Bimini Islands nie sú možno najobľúbenejšou turistickou destináciou v Bahamách, Alice Town ponúka niekoľko aktivít a atrakcií. Môžete si užívať krásne pláže, kde sa môžete opaľovať a relaxovať, alebo vyskúšať rôzne vodné športy ako potápanie, rýchla plavba na lodiach či rybolov. Okrem toho, ostrov Bimini je tiež známy svojimi úchvatnými korálovými útesmi, ktoré sú ideálne pre potápanie a snorklovanie.

Po celodennom pobyte v Alice Town si môžete vychutnať miestnu kuchyňu v jednom z miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať čerstvé morské plody a typické bahamské jedlá.

Ak túžite po dovolenke plnej pokojného odpočinku a prírodného krásy, neváhajte si zabezpečiť letenky do Alice Town na Bimini Islands. Tento ostrov vám ponúkne úplný oddych od každodenného zhonu a umožní vám zažiť karibskú atmosféru ako nikdy predtým.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Najčastejšie otázky a odpovede o Bimini (Bahamy) - Alice Town:

1. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Alice Town na Bimini Islands?
- Ideálnym obdobím na návštevu je medzi decembrom a aprílom, keď je teplota príjemná a menej je pravdepodobnosť dažďa.

2. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostaneť do Alice Town na Bimini Islands?
- Najlepšou možnosťou je lietanie na medzinárodné letisko v Miami a odtiaľ cestovať trajektom alebo lietadlom na Bimini.

3. Aké aktivity sú k dispozícii v Alice Town?
- V Alice Town a okolí si môžete užiť plážové aktivity ako potápanie, šnorchlovanie, rybolov a plávanie s delfínmi. Môžete tiež navštíviť históriu miesta v múzeu Bimini a ochutnať tradičnú bahamskú kuchyňu.

4. Kde môžem nájsť ubytovanie v Alice Town?
- V Alice Town si môžete vybrať medzi rôznymi hotelmi, resortmi a súkromnými vilami. Je dobré si rezervovať ubytovanie vopred, pretože ide o populárne miesto.

5. Aké sú typické ceny jedál a nápojov v Alice Town?
- Ceny jedál a nápojov v Alice Town sa pohybujú v priemere medzi 10 až 30 dolármi za jedlo v reštaurácii. Cena alkoholických nápojov sa pohybuje okolo 5 až 10 dolárov za pohár.

6. Aké sú niektoré zaujímavé miesta v okolí Alice Town?
- V blízkosti Alice Town sa nachádzajú Barrie's Cay, kde môžete vidieť žraloky, a pláže ako South Bimini Beach alebo Radio Beach. Tiež je tu možnosť navštíviť zátoku Shark, ktorá je známa svojimi veľkými pobrežnými žralokmi.

7. Môžem použiť americký dolár na nákupy v Alice Town?
- Áno, akceptuje sa americký dolár vo väčšine obchodov a reštaurácií v Alice Town. Môžete si však priniesť aj miestnu meny, bahamský dolár.

8. Ako sa dostanem z Alice Town na iné ostrovy Bimini?
- Môžete sa dostať na iné ostrovy Bimini buď plavbou trajektom alebo vyžiadaním lodného prevozu.

Tieto otázky a odpovede vám pomôžu získať viac informácií o Alice Town na Bimini Islands a vytvoriť si predstavu o tom, čo môžete očakávať počas svojej návštevy.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách