Hľadáte najlepšiu ponuku letenky?

Antigua a Barbuda Devil's Bridge

Počasie Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Antigua a Barbuda sú prekrásnymi turistickými destináciami, ktoré ponúkajú množstvo aktivít a zážitkov pre svojich návštevníkov. Medzi najpopulárnejšie miesta v tejto oblasti patrí Devil's Bridge - prírodné skalné útvar, ktorý je jedným z najzaujímavejších miest na ostrove Antigua.

Devil's Bridge patrí k obľúbeným turistickým atrakciám, pretože jeho vzhľad je veľmi zaujímavý. Tento prírodný skalný most, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Antiguy, je vysoký 10 metrov a jeho kamenné oblúky tvoria oblúk, ktorý vám umožní prejsť cez skalný útvar. Práve toto miesto je očarujúce a otvára pred vami nové možnosti na prechádzky a istotne si tu užijete krásne výhľady na okolitú krajinu.

Keďže Devil's Bridge sa nachádza na západnom pobreží, tam je vplyv Atlantiku, a preto môžu byť vody tučne chvíľami pomerne drsné. Preto vám v prípade, ak sa rozhodnete prísť tu kúpať sa, odporúčame byť opatrní a vyhnúť sa plávanie priamo pod útvarom. Je to preto, že tam voda steká dolu skalami a môže byť niekedy dosť silná. Najlepšie je užiť si krásne výhľady na Devil's Bridge z pobrežia.

Počasie na ostrove Antigua a Barbuda môže byť veľmi priaznivé pre návštevu Devil's Bridge, ak sa ide v období medzi májom a septembrom, keď je obdobie sucha. Väčšinou tu panujú tropické podmienky, s teplotami, ktoré sa pohybujú okolo 28 ° C a skvelým slnečným počasím. V prípade, že by sa však malo náhodou zhoršiť počasie a priblížiť sa hurikán, skôr by sme odporúčali byť pozorní na možné varovania miestnych úradov.

Devil's Bridge na ostrove Antigua a Barbuda je miesto, kde sa môžete vydýchnuť od každodenného zhonu a oddahnúť si pri šumiacich vlnách Atlantiku. Vyniká svojou nádhernou prírodou, ktorá vám zaručene vyčarí úsmev na tvári. Ak sa rozhodnete navštíviť toto miesto, určite nezabudnite na fotoaparát, pretože vám ponúkne neskutočné zábery. V prípade, že sa budete nachádzať v tejto časti Karibiku, Devil's Bridge je určite miesto, ktoré stojí za to vidieť svojimi vlastnými očami.


Ubytovanie Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Antigua a Barbuda sú dve karibské ostrovy, ktoré ponúkajú nádherné pláže, krištáľovo čistú vodu a pôsobivé výhľady. Medzi najznámejšie prírodné atrakcie na týchto ostrovoch patrí Devil's Bridge.

Devil's Bridge, čo v preklade znamená Diabli most, je prírodná skalná formácia nachádzajúca sa na severnom pobreží ostrova Antigua. Táto prírodná pamiatka je vytesaná z karibského korálu a vytvára impozantný most ponad oceán.

Legenda hovorí, že tento most bol pomenovaný Diabli most z dôvodu, že tu sa pravdepodobne zúčastňovali rituály otrokárskych obyvateľov ostrova. Podľa miestnych verzií, keď otroci prechádzali cez most, diabol mal údajne ochraňovať ich pred útlakom a tým aj ich práva. Aj keď nie je jasné, ako táto legenda vznikla, Devil's Bridge je jedným z najfascinujúcejších miest na ostrove.

Samotný výhľad na Devil's Bridge je neskutočný. Výrazné modré more sa duní do skalných útvarov, ktoré tvoria most. Počas plnej prílivu je most pokrytý vodou, čo vytvára dojem, že je to skutočný most medzi dvoma ostrovmi. Vysoké vlny tiež vytvárajú dramatické prúdy a jaskyne, čo pridáva na tejto lokalite ešte viac atrakcií.

Pre turistov je Devil's Bridge otvorený celý rok a je to miesto, kde si môžu vychutnať prírodu a jeho nádherné okolie. Na mieste sa nachádza turistiky chodník, ktorý vedie cez most a ponúka návštevníkom úžasný pohľad. Počas prechádzky si môžu turisti vychutnať scenérie a vytvárať si nezabudnuteľné fotografie.

V okolí Devil's Bridge sa nachádza aj malá pláž, kde sa návštevníci môžu osviežiť vo vode alebo si vyhniavať slnko na piesočnatom pobreží. Pláž je obľúbeným miestom na pikniky a rodinné výlety.

Ak plánujete navštíviť Antigua a Barbudu, nezabudnite zahrnúť Devil's Bridge do svojho itinerára. Úžasný výhľad a pôsobivé prírodné útvary si určite zaslúžia vašu pozornosť. Po prechádzke cez most budete mať možnosť zasvätiť sa do kultúry tohto miesta a objaviť jeho tajomstvá.

Zážitok z Devil's Bridge vás nenechá chladným. Pri posluchu vln treskajúcich sa do skalných útvarov a s pohľadom na nádherný oceán si uvedomíte, aká krásna je príroda a čari karibských ostrovov Antigua a Barbuda.


Najčastejšie otázky a odpovede Antigua a Barbuda Devil's Bridge


1. Čo je Devil's Bridge v Antigve a Barbude?
Devil's Bridge je prirodzený skalný oblúk nachádzajúci sa na východnom pobreží Antiguy.

2. Ako sa dá dostať k Devil's Bridge?
Najlepší spôsob, ako sa dostať k Devil's Bridge, je autom alebo taxíkom. Je možné tiež zapožičať si miestneho vodiča, ktorý vás tam zavezie a poskytne informácie o tomto mieste.

3. Aké sú odtiaľ výhľady?
Z Devil's Bridge je úžasný výhľad na Atlantický oceán a okolitú krajinu. Môžete tu vidieť aj nekonečné množstvo vtákov.

4. Môžem prejsť cez Devil's Bridge?
Áno, je možné prejsť cez Devil's Bridge. Však si však musíte byť vedomí, že je to pomerne úzky prostor a skalné stupne môžu byť šmykľavé. Dôležité je dodržiavať bezpečnostné opatrenia a byť opatrný.

5. Aké typické aktivity sa robia pri Devil's Bridge?
K jednej z najčastejších aktivít patrí preskúmanie samotného Devil's Bridge, vyfotografovanie sa na ňom a výlety po okolí, vrátane priľahlých pláží a sopiek.

6. Aké je najlepšie časové obdobie na návštevu Devil's Bridge?
Najlepšie časové obdobie na návštevu Devil's Bridge je v hlavnej sezóne, ktorá trvá od decembra do apríla, keď je suché počasie a teploty sú príjemné.

7. Aké sú ďalšie turistické atrakcie v blízkosti Devil's Bridge?
Blízko Devil's Bridge sa nachádzajú napríklad pláž Long Bay, ruiny námorného múzea v Half Moon Bay, indian burial ground v Indian Town Point a ďalšie turisticky atraktívne miesta.

8. Je potrebné zaplatiť vstupné do Devil's Bridge?
Nie, nie je potrebné platiť žiadne vstupné do Devil's Bridge. Toto miesto je verejne prístupné a nie je tu žiadna vstupná brána.

9. Je v Devil's Bridge dostupná stravovacia zóna?
Nie, v Devil's Bridge neexistuje priamo stravovacia zóna. Odporúča sa si doniesť vlastné občerstvenie alebo vyhľadať reštauráciu v blízkosti.

10. Koľko času by som mal/a stráviť pri Devil's Bridge?
Návšteva Devil's Bridge môže trvať približne hodinu až dve, v závislosti od toho, akú si chcete viesť po tomto mieste a aké aktivity plánujete robiť v okolí.


Letenka Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Antigua a Barbuda sú malebné karibské ostrovy, ktoré sa v posledných rokoch stali populárnou turistickou destináciou. Cestovatelia navštěvují tieto ostrovy kvôli ich nádhernej krajine, sľubom relaxácie až krajnosti, a samozrejme, pre ich historické a kultúrne pamiatky. Ak hľadáte niečo jedinečné a zvukové v Antigua a Barbuda, určite musíte navštíviť Devil's Bridge.

Devil's Bridge, ktorý je tiež známy ako Dvoulomný most, sa nachádza v East Atlantic Drive v oblasti Indian Town Point. Táto úžasná prírodná pamiatka je vytvorená prírodou, keď silné vlny Atlantického oceánu narazia na vápencové útesy, ktoré pozostávajú z koralových útesov. Vytvorili pekné oblúky a mnoho kamenných lôžok na priamke s oceánom. Pripomína akoby to tú most cez oceán. Vzhľadom k tomu, že táto oblasť je vystavená silným vlnám, nájdete tu aj rôzne prírodne útvary ako sú chvostové vody, zafari, kanyony atď.

Devil's Bridge bolo pôvodne používané ako miesto, kde otroci prichádzali k promývaniu a ťažbe soli. Toto miesto má veľký historický význam pre obyvateľov ostrova. Ak sa rozhodnete navštíviť tento večný úkaz, budete prekvapení, že niekedy môžu byť vymleté kanály, kde sa môžete prejsť a vidieť na vlastné oči krásu Dvoulomného mostu, ako aj krištáľovo čistú vodu v oceáne.

Prístup k Devil's Bridge je veľmi jednoduchý a môžete sa sem dostanete autom, taxíkom alebo autobusom z hlavného mesta St. John's. Ak chcete vyhnať davom, odporúčame navštíviť túto lokalitu skoro ráno alebo neskoro popoludní, kedy je tam menej návštevníkov a môžete si užiť kľud.

Antigua a Barbuda je skutočným karibským klenotom a Devil's Bridge je jedným z mnohých skrytých pokladov na týchto ostrovoch. Ak hľadáte niečo jedinečné a zážitok, ktorý si budete pamätať na celý život, nemáte čo premýšľať a kúpite si letenku do Antigua a Barbuda, aby ste si užili úžasnú krásu tejto prírodnej pamiatky.


Dovolenka Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Ak hľadáte destináciu pre vašu nasledujúcu dovolenku, nezabudnite na prekrásne ostrovy Antigua a Barbuda v Karibiku. Medzi mnohými nočnými klubmi, plážami a kultúrnymi atrakciami tu nájdete jedinečné miesto nazývané "Devil's Bridge".

Devil's Bridge je vlastne prírodná kameňová formácia, ktorá je dôležitou súčasťou histórie ostrova Antigua. Tisíce rokov vlny Karibského mora udreli do vápencových útesov a vytvorili fascinujúci most. Jeho názov je trochu tajomný a pochádza zo starodávnej karibskej legendy, ktorá hovorí, že toto miesto je vstupom do podsvetia.

Pri návšteve Devil's Bridge budete úchvatní jeho nádhernou prírodou. Toto miesto je známe svojimi obrovskými vápencovými skaliskami a dramatickými bahennými jazerami. Množstvo divokých kvetov, stromov a kríkov ho obklopuje, čo vytvára idylickú scenériu.

Okrem úžasnej prírody však Devil's Bridge ponúka aj príležitosť na oddych a relax na jednej z viacerých piesočnatých pláží v okolí. Počas pobytu si môžete zobrať piknikový koš a stráviť deň len tak ležiac na pláži, kúpaním sa v jasnom karibskom mori a obdivovaním spektakulárnych výhľadov.

Nemali by ste si však nechať ujsť ani príležitosť na prechádzku po nedotknutej prírode v okolí Devil's Bridge. Môžete objavovať ukryté jazerá, bujné palmy a exotické vtáky, ktoré sú domovom tohto krásneho miesta. Nezabudnite si vziať svoj foťák, pretože budete chcieť zachytiť krásu tejto oblasti.

Okrem prírodných krás sa v okolí Devil's Bridge nachádzajú aj rôzne reštaurácie a obchody, kde si môžete vychutnať tradičné karibské jedlá a zakúpiť si miestne suveníry.

Ak teda túžite po dovolenke plnej prírodných krás a kultúrnych atrakcií, neváhajte navštíviť Devil's Bridge na Antigue a Barbude. Toto magické miesto vám ponúkne unikátny zážitok, ktorý si budete pamätať na celý život.


Najväčší internetový výber letov

97% našich klientov odporúča naše služby

Záruka za najlepšiu cenu

Najlacnejšie letenky do celého sveta

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Pátrať po letenkách